Skocz do zawartości

Jak odpalić Crysis na Win 10?


Recommended Posts

Zakupiłem sobie używanego Crysisa pierwszą część - oczywiście legalnego z numerem seryjnym. Słyszałem, że problemy są z odpaleniem tej gry na Win 10 , którego za chwilę będę miał na kompie. Czy jest jakiś sposób na uruchomienie tej gry na tym systemie? Czy w Crysis 2 i Crysis 3 też występuje ten problem?

Link to post
Share on other sites

https://steamcommunity.com/app/17300/discussions/0/610575007204382611/

 

https://www.google.pl/search?q=Jak+odpali%C4%87+Crysis+na+Win+10%3F&oq=Jak+odpali%C4%87+Crysis+na+Win+10%3F&aqs=chrome..69i57j69i60l2.12970153j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Co to znaczy używanego z numerem seryjnym ? Jeśli był już rejestrowany na Steam, to jak sądzisz ? Jak kupiłeś ?

Gdzie?

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Stary pudełkowy crysis nie był przypisywany do żadnego konta, a numer seryjny był potrzebny jedynie w procesie instalacji.

Link to post
Share on other sites

Wchodzisz do folderu z zainstalowaną grą do folderu Bin32 i prawym na ikonkę aplikacji Crysis tam Właściwości => Zgodność => Zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników. "Uruchom ten program w trybie zgodności" i tam wybierasz "Windows XP Service Pack 3", a nieco niżej zaznaczasz "Uruchom ten program jako administrator" klikasz ok i tyle a grę odpalasz tą ikonką.

Napisz czy zadziałało.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Wchodzisz do folderu z zainstalowaną grą do folderu Bin32 i prawym na ikonkę aplikacji Crysis tam Właściwości => Zgodność => Zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników. "Uruchom ten program w trybie zgodności" i tam wybierasz "Windows XP Service Pack 3", a nieco niżej zaznaczasz "Uruchom ten program jako administrator" klikasz ok i tyle a grę odpalasz tą ikonką.

Napisz czy zadziałało.

 

Nie działa. A do wczoraj działało bez żadnych trybów zgodności. Teraz komunikat: Ta aplikacja nie jest zgodna z zainstalowanym systemem operacyjnym. Uaktualnij system do wersji Windows 98SE, Windows 2000 lub nowszej. Przecież nic nie zmieniałem.

Edytowane przez berserker1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...