Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejka komputerowe świry. Chcę zrobić ugrade aktualnego sprzętu na trochę lepszy, też z używanych czesci. Chcę zmienić procesor i kartę graficzną. Myślę nad używana GTX 970, możecie polecić jakiś używany procesor do mojego aktualnego zestawu, który podaje niżej.

 

Płyta główna ASRock H81M S1150 H81 2DDR3 USB3/HD/DVI/DS BOX - H81M

 

Procesor Intel Pentium G3240, 3.1GHz, 3MB, BOX (BX80646G3240)

 

Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 - (GY1600D364L9/4G)

 

Zasilacz SilentiumPC Vero L2 600W 80 Plus Bronze

 

Karta graficzna Sapphire Technology Radeon HD6670 1GB DDR5 PX 128BIT HDMI/DVI/DS LIT

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hej, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad upgradem mojego już czteroletniego zestawu oto jego specyfikacja:

 

 

NVIDIA GeForce 750Ti 2GB ddr5

 

Intel Core i5 4670K 4x3.4Ghz

 

8gb pamięci RAM

 

Płyta główna MSI MS7823

 

Budżet to 3.5-4k wliczając w to monitor komputer służy mi generalnie do przeglądania sieci oraz gier. Licze na was i z góry dziękuje, za propozycje :DD

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

O, bardzo fajny zasilacz.

W zasięgu 4 tysięcy:

 
Procesor 6 jajek / 12 wątków
Płyta główna z chłodną sekcją zasilania więc można bez problemu podkręcić tego ryzena i dodać sobie trochę fpsów
8 GB w dualu wysoko taktowane 3000mhz
Fera 3 dla schłodzenia procesora i lepszej kultury pracy
RTX 2070 który bez problem dorównuje gtx 1080 więc w grach spokojnie na ultra możesz poszaleć :)
 
Warto byłoby się jeszcze zastanowić nad dyskiem SSD na który umieścisz system i ewentualne gry w które grasz najczęściej. Na pewno zauważysz dużo szybszą pracę komputera:
Link to post
Share on other sites

 

O, bardzo fajny zasilacz.

W zasięgu 4 tysięcy:

 
Procesor 6 jajek / 12 wątków
Płyta główna z chłodną sekcją zasilania więc można bez problemu podkręcić tego ryzena i dodać sobie trochę fpsów
8 GB w dualu wysoko taktowane 3000mhz
Fera 3 dla schłodzenia procesora i lepszej kultury pracy
RTX 2070 który bez problem dorównuje gtx 1080 więc w grach spokojnie na ultra możesz poszaleć :)
 
Warto byłoby się jeszcze zastanowić nad dyskiem SSD na który umieścisz system i ewentualne gry w które grasz najczęściej. Na pewno zauważysz dużo szybszą pracę komputera:

Wielkie dzięki!

Myślisz, że taki zestaw potencjalnie wystarczyłby mi na kolejne 4 lata?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...