Skocz do zawartości

MSI Afterburner pokazuje ciągle 511°C


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Zeuz5ky,

Recommended Posts

Witam, na sam początek chcę zaznaczyć, że nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę dany temat, jeśli nie to prosiłbym bardzo serdecznie o przeniesienie przez administratora do prawidłowego.

 

Mój problem polega na tym, że w programie do podkręcania kart graficznych "MSI Afterburner" ciągle pokazuje temperaturę 511°C, co jest niemożliwością i wiem, że to nie prawda, ale chcę wiedzieć jaka jest prawdziwa temperaturą mojej karty graficznej, a niestety jakiś błąd wtrącił się w program.

 

Mój laptop to Lenovo G50-70, jeśli jest to wogóle potrzebne :P

 

Za każdą odpowiedź dziękuję z góry :)

 

Link to post
Share on other sites

MSI afterburn nie bedzie dzialal jezeli nie masz zainstalowanych sterownikow NV do karty graficzne, zapewnie suwakow tez nie mozesz ruszac. Zainstaluje/przeinstaluj sterowniki DDU i odpal MSI afterburn'era po przeinstalowaniu sterownikow.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

MSI afterburn nie bedzie dzialal jezeli nie masz zainstalowanych sterownikow NV do karty graficzne, zapewnie suwakow tez nie mozesz ruszac. Zainstaluje/przeinstaluj sterowniki DDU i odpal MSI afterburn'era po przeinstalowaniu sterownikow.

Dzięki wielkie, odinstalowanie sterownika poprzez DDU i zainstalowanie go z powrotem pomogło.

Temat można zamknąć.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...