Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

Chcialbym sie dowiedziec wiecej o tym internecie.

Interesuje mnie opcja 3gb , ale nie wiem czy wogole sie oplaca.

Czasami sciagam jakies duze pliki + masa filmikow na internecie.

Zasieg obejmuje moja miejscowosc, wiem ze kilku osobom w mojej okolicy dziala ten internet,

niestety nie znam ich i nie mam mozliwosci sprawdzenia jak ten internet funkcjonuje.

 

Prosilbym o jakies opinie.

Nurtuje mnie czy te 3gb na miesiac to nie jest za malo ?

Jaka jest max predkosc tego internetu?

Prosze o jak najwiecej informacji..

 

Skonczyla mi sie umowa w Neti, TP moge miec dopiero od przyszlego miesiaca,

moze jednak warto wziasc CF?

 

TP moge miec od nowego miesiaca, zas Orange Freedom za pare dni,

wdl konsultanta od TP to to samo, jednak o Orange Freedom nie slyszalem, faktycznie taki sam jak Neostrada ?

Zalezy mi aby szybko miec internet, jednak nie chce kota w worku...

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak wygląda sprawa z Polsatem, wypowiem się jedynie nt Orange Freedom (leci na linii tepsy, to ta sama technologia).

Internet w tej opcji mam od jakichś hmm 2 lat :)

Początkowo miałem problemy ze stabilnością połączenia, które często było zrywane w zupełnie losowych momentach. Innym razem w ogóle nie było neta- okazało się, że przewód łączący modem z linią był uszkodzony. Obecnie net jest cały czas, połączenie nie jest zrywane.

Kolejnym minusem jest ping w grach-np na brytyjskim serwerze CoD4 wynosi ok 115 podczas gdy ping mojego kumpla z netem w Netii jest mniejszy i wynosi jakieś 70 (kumpel mieszka na mazurach ja na zachodzie kraju). Nie wiem, czy to reguła z tym pingiem w OF, może po prostu mam słabą linię.

Z zalet mogę wymienić stałą prędkość bez żadnych spadków, brak limitu w ilości pobieranych danych oraz dodatkową kaskę na telefon. Chodzi o to, że jak masz nr w Orange to dostajesz na konto dodatkowe określoną kwotę na: rozmowy w Orange, tel stacjonarne, smsy w Orange oraz transfer danych. Wysokość tej kwoty jest uzależniona od prędkości internetu. W moim przypadku za 1Mb mam 20zł.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tymi pingami troche mnie przeraziles :D

U mnie dostepna opcja to max 6mb, w wrzesniu jest szansa ze podepna mnie pod szafe ONU (narazie nic w niej nie ma) wiec zmienilbym na 20mb.

 

Interesuje mnie jakie parametry bylyby przy freedom a tp.

W netii mialem niestabilne 6mb miedzy 3.5 a max 5mb.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...