Skocz do zawartości

Gigabyte Geforce Gtx 1080 - Dziwny dźwięk


Recommended Posts

Witam, od w sumie miesiąca mam nowy komputer w którym znajduje się wyżej wymieniona karta.
Dzisiaj usłyszałem jakby obijanie się wentylatorów ale po sprawdzeniu okazało się że to nie to. Gdy jestem w mapie kampani total war warhammer 2 to ten dźwięk się pojawia, w zależności od tego jak blisko jestem kamerą przy ziemi ten dźwięk się zmienia, sprawdziłem jeszcze na warhammer vermintide 2 i po przejściu do kampanii z menu ten sam rodzaj dźwięku się pojawia, po przejściu alt-tabem do pulpitu momentalnie znika, udało mi się jakoś wychwycić ten dźwięk ale nagrywałem na telefonie więc z jakością może być srednio. Jest to normalne przy tej karcie czy coś jest nie tak i najlepiej do producenta się odezwać ? Do 3 sekundy nagrania jestem w pulpicie. 

https://vocaroo.com/i/s1n1ofvjx2NV
https://vocaroo.com/i/s0iCHKxw4Wrz

 

Testowałem kartę w Furmarku ale tam problem nie wystąpił 

  Edytowane przez zax1000
Link to post
Share on other sites

Gwarancja niestety tego nie obejmuje, gdyż nie jest to usterka.

Szczerze mówiąc to dla mnie jest to usterka i nie obchodzi mnie co producent o tym myśli, nigdzie nie było zapisane że karta może za przeproszeniem napier*alać jak traktor, gdzie moja poprzednia karta (gtx 660) była cichutka. Napisałem do supportu o to i jak mi napiszą że gwarancja tego nie obejmuje to po prostu odeślę tą kartę i zamówię nową. Tyle pieniędzy za traktor :P ?

Edytowane przez zax1000
Link to post
Share on other sites

 

 

po prostu odeślę tą kartę i zamówię nową

 

 

 

od w sumie miesiąca mam nowy komputer

 

Zwrot bez podania przyczyny można dokonać do 2 tygodni, z tego co się orientuję. Poza tym, w przypadku zakupu całego komputera nie można odesłać pojedynczej części. Takie zostaje jedynie sprzedaż karty, na czym na pewno stracisz.

Link to post
Share on other sites

Zwrot bez podania przyczyny można dokonać do 2 tygodni, z tego co się orientuję. Poza tym, w przypadku zakupu całego komputera nie można odesłać pojedynczej części. Takie zostaje jedynie sprzedaż karty, na czym na pewno stracisz.

Sam składałem komputer a amazon ma inną politykę, ostatnio odesłałem słuchawki po 2 miesiącach bez przyczyny i nie było problemu :P 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...