Skocz do zawartości

Płyta pod Ryzena 2600


Recommended Posts

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=240200

 

tutaj te pudełko jest tak małe dla mnie, że nie wiem co trafie heh. Czy tam będzie już z aktualizowany bios

 

Chyba, że ta płyta 450M nie będzie wymagała aktualizacji biosu jest tańsza nawet

 

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=60181

Edytowane przez Mikro222
Link to post
Share on other sites

Według specyfikacji na stronie sklepu jest obsługa pinnacle ridge powinna być naklejka. Najlepiej napisz do sklepu. Po za tym jeśli zakupisz zaś bios nie obsługuje twojego CPU to piszesz do AMD żeby ci wysłali procesor do aktualizacji biosu.

 

https://support.amd.com/en-us/warranty/rma

Edytowane przez mbe13
Link to post
Share on other sites

nie daj się nastraszyć i zrazić do MSI ;) użytkuje płyty tej firmy od 2010r, mialem tomahawka z270, teraz do kompa z ryzenem 2600 własnie kupiłem b450 tomah i jest wszystko pico bello (też mnie dotknęły braki pro crabona;) w każdym razie śmiało kupuj - jest ogromny popyt na b450;) - sprawdź dobrz pamieci ;) u mnie trz patriot viper rgb 3200 cl16. 

Link to post
Share on other sites

MSI pod AMD to syf i najgorszy możliwy wybór.

rly? miałem kilka płyt tej firmy w tym msi 870-c45 am3 rev 1.0 (pierwsze jakie wyszły w 2009r) i do 2016 r siedział na niej PII x4 965 cały czas podkręcony na 3,8 lub 4,0 ghz, sekcja goła, niby słaba, a maks udało mi sie 4,3 na tej płycie zrobić i nawet 3dsmarka 2011 przeszedł całego :)

złego słowa o tej firmie nie powiem, dla mnie Asrock to syf, kilka mi padło płyt tego badziewia, dobrze , że w okresie gwarancyjnym, więc tylko byłem stratny za wysyłkę

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

rly? miałem kilka płyt tej firmy w tym msi 870-c45 am3 rev 1.0 (pierwsze jakie wyszły w 2009r) i do 2016 r siedział na niej PII x4 965 cały czas podkręcony na 3,8 lub 4,0 ghz, sekcja goła, niby słaba, a maks udało mi sie 4,3 na tej płycie zrobić i nawet 3dsmarka 2011 przeszedł całego :)

złego słowa o tej firmie nie powiem, dla mnie Asrock to syf, kilka mi padło płyt tego badziewia, dobrze , że w okresie gwarancyjnym, więc tylko byłem stratny za wysyłkę

Powinienem napisać nie AMD a AM4 bo płyty pod FM2+ były super ale te pod AM4 to dno. Duża część ich płyt nie korzysta z PCIe z CPU pod dyski tylko ładują dodatkowy kontroler (chodzi o dyski a nie GPU). Sekcje tez są dość średnie. Miałe MSI A350m Gaming Pro i zmieniłem na AB350M Pro4 i dysk SSD działa dużo szybciej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...