Skocz do zawartości

Flagowiec do 2500 zł


Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników. Mam zamiar w najbliższym czasie zmienić mojego samsunga Galaxy s6 edge+ na jakiegoś nowszego flagowca. Ustalilem limit na +/- 2500 zł . Moje wymagania to jasny, responsywny ekran , ładny design , szybki procesor by grać w pubg na wysokich ustawieniach bez klatkowan i przyciec , dobry aparat oraz by dobrze odtwarzal muzykę na głośniku oraz słuchawkach. Myślałem nad LG g7 , Samsungiem Galaxy s8+ , Samsungiem Note 8 i może Samsungiem Galaxy s9+ . Mając większy budżet wybrałbym iPhone s8 plus lub iphone x , ale niestety cena nie pozwala . Który z tych telefonów jest najlepszy, a może polecacie jakiś inny ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Jako , że w pobliskim sklepie mogę kupić g7 w cenie zbliżonej do ceny v30 tj. 1989 zł zostanę jednak przy g7 . Jeśli chodzi o p20 pro , to zastanawiałem się nad nim, ale niestety pubg ( gra , która w dużej mierze definiuje mój wybor) ma jakieś dziwne przycięcia i lagi na grafice nawet nie najwyższej, przy czym na reszcie powyższych telefonów śmiga na ultra w 60 fps. Gdyby nie to bralbym p20 pro

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

A może zamiast podanych przez Ciebie modeli wybrać One Plus 6?

Mocniejszy od LG V30, ekran OLED (nazwany przez producenta Optic AMOLED), tak że ekran świetny, dobra czytelność na słońcu itp.Procek Snapdragon 845 + grafika Adreno 630, bardzo mocny układ. Jakość dźwięku na wysokim poziomie, jest gniazdo słuchawkowe. Brak niestety głosników stereo. Aparat  optyczną stabilizacją obrazu, autofocus działa poprawnie. Design zbliżony do iPhone.

 

Wersja 6/64 GB spokojnie jest do kupienia za 2500 zł.

Link to post
Share on other sites

U11 jest już trochę wiekowy, a U12+ to fajny telefon, gdyby nie "nowatorskie" przyciski dotykowe - niby coś tam w nich poprawili, ale, moim zdaniem, nie jest to zbyt wygodne rozwiazanie (żeby nie było - nie korzystałem z niego długo, ale bawiłem się trochę czasu i nie przypadło mi to do gustu). Ja w tym budżecie zostałbym przy V30, ale zrobisz co uważasz...

Link to post
Share on other sites

V30 owszem fajny telefon, sam posiadam. Myślałem czy by nie kupić G7, jednak w dniu premiery gdy brałem V30 była spora różnica cenowa między nimi i krótko mówiąc stwierdziłem że się nie opłaca dokładać i w sumie dobrze zrobiłem  :D.  Z telefonów które wymieniłeś najlepiej spisywałaby się tutaj S9+ ale to też najdroższy spośród tych telefonów. Inne poza nim i G7 mogą Ci nie zapewnić wystarczającej mocy w tym pubg. Specjalnie pobrałem tą gierkę - choć się nie bawię w gry mobilne.  Na snapie 835 mam jakieś dziwne przycinki co jakiś czas i nie wiem właśnie czym są spowodowane, być może jest za słaby...  Poza tym nie wiem skąd wziąłeś te 60FPS i Ultra jak tu nie ma takiej możliwości nawet. Są opcja graficzne takie jak Smooth, Balanced, HD, HDR i Ultra HD (póki co nie dostępne). Aby mieć te 60FPS musimy włączyć pierwszą opcje czyli Smooth, aby był aktywny tryb Extreme (ustawienia Frame Rate) gdzie uzyskujemy najprawdopodobniej te 60FPS. W pozostałych ustawieniach graficznych możemy ustawić Frame Rate na Ultra ale tu 60 FPS-ów nie ma. Ale wracając do telefonu czemu s9+, a nie G7. Większy ekran w technologi Super Amoled, lepszy aparat, lepszy głośnik, chyba że położymy G7  na powierzchni wtedy działa nam tzw. Boombox i o dziwo to się sprawdza. W G7 jest DAC, i jeżeli masz dobre słuchawki i muzykę w odpowiednio wysokiej jakości wtedy będzie on zdecydowanie lepiej grał na słuchawkach niż s9+, ale być może nie zrobisz z tego użytku więc to nie potrzebny bajer. No i cena G7 też na plus.

Link to post
Share on other sites

Niestety ale P20 Pro będzie poza zasięgiem w założonym budżecie. Ze swojej strony proponowałbym sprawdzić OP6 który świeci na przykład w sferisie w okolicach tej ceny. Wydajnościowo prezentuje się świetnie, na plus dobry ekran i samo wykonanie urządzenia. 

Największy mankament to chyba audio w dodatku z jednym głośnikiem który mógłby być lepszej jakości. Poza tym nie ma się do czego przyczepić. 

Link to post
Share on other sites

Ostatecznie zostają trzy telefony. LG g7 , LG v30 i Sony Xperia xz2 . Za g7 przemawia specyfikacja, cena , mega jasny ekran z tym że ips i również bardzo podoba mi się design. W v30 zaś kusi mnie ten szeroki kąt i w sumie najatrakcyjniejsza cena oraz dużo ludzi mówi, że jest świetny . Ku mojemu zaskoczeniu moją uwagę przykul Sony Xperia xz2 . Jest bardzo uniwersalny i w kolorze srebrnym prezentuje się nawet ciekawie , tylko moje ostatnie przygody z Sony kończyły się problemami z softwerem lub ekranami , które pod wpływem minimalnej wilgoci zaczynały szaleć. Co myślicie?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Miałem krótką przygodę z XZ2. Bardzo szybki telefon i można go kupić w śmiesznie niskiej cenie jak na markowe urządzenie ze snapdragonem 845. Jednak jego kształt i to jak został umiejscowiony czytnik oraz aparat skreśliły go. Strasznie nie wygodnie się z niego korzystało, serio... Ktoś pomyśli że to głupota i się czepiam, ale radzę go wziąć w dłoń i przekonać się na własnej skórze. V30 polecam jak najbardziej, ale jednak w Twoim wypadku jeżeli grasz to weź g7, będziesz miał większy komfort w grach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...