Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiesz z tym chłodzeniem też nie jest tak do końca.. Niby ta cała pokrywa która służy za radiator. mocno się grzeje i nie daje oczekiwanych efektów.. Nie wiem czy to prawda ale tak czytałem. Poza tym deluxe jest bardziej "wypasiony". Co do Asrocków, wiele osób mi je odradzało. Zresztą tak ogólnie pacząc na płyty główne Asrocki można kupić za cene o wiele mniejszą od Asusów z takim samym wyposarzeniem i standardam. Więc coś tu chyba nie gra prawda ?

Więc nie chce Asrocków, wole dołożyć do Asusa

Link to post
Share on other sites

Kiedyś Asrock rzeczywiście produkował produkty słabe jakościowo. Obecnie sytuacja uległa diametralnej zmianie. Ich płyty główne oferują taką jakość jak produkty takich firm jak Asus czy Gigabyte i pomimo niższej ceny wcale nie są gorsze. Bardzo pochlebne opinie zbiera chociażby model 870 Extreme3 czy wymieniony przez kolegę robertgr1 AsRock P67 PRO3 B3.

Nie ma sensu płacić dodatkową kasę za "logo Asus" w myśl idei: "Asus to Asus" skoro taką samą jakość można mieć za mniejsze pieniądze, które moim zdaniem lepiej przeznaczyć do szybszej karty graficznej czy lepszej obudowy.

Link to post
Share on other sites

Tak na prawdę to te płyty niczym specjalnym się nie różnią. Wziął bym Sabertooth'a ponieważ dobrze wypadł w testach ( udało podkręcić się na nim procka do 5.0GHz) poza tym ma fajny design i dobre chłodzenie. :D No i oczywiście standardy w tej klasie czyli: obsługa SLI/CF, SATA 3.0, USB 3.0.

Link to post
Share on other sites

No też tak myśle, wyposażenie które jest w deluxe (troche bogatsze) i tak w pełni nie wykorzystam, a procek będe podkręcał więc ta płyta jest idealna. A gdybym chciał podłączyć 2 karty pod "Sabertootha" słyszałem że wtedy się dzieli 2 razy x8. Czy będzie duża rożnica przy połączeniu dwoch kart ani jeżeli 2x x16 ? W wydajności i jakości

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...