Skocz do zawartości

Składak z morele.net +/-2500zł pomoc w doborze podzespołów


Recommended Posts

Szukam nowego komputera stacjonarnego, takiego którego najbardziej opłaca się kupić z allegro (raty payu). Jako że się nie znam kompletnie, potrzebuję kogoś kto mi w tym pomoże. Budżet +/- 2500 zł, chodzi o sam komputer z systemem windows, gotowy do użycia. Przeznaczenie jakieś gry, nie koniecznie nowe, internet, film... Ogólnie zastosowanie domowe :) 


Domyślam się że ciężki temat, ale może jednak coś się tam znajdzie? Zależy mi trochę na czasie chce go dostać pod dom. 

Link to post
Share on other sites

Zakładam, że na allegro są raty 0% i stąd ten powód, ale to nie zmienia faktu, że części można od kilku sprzedawców wziąć i skorzystać wtedy z tych rat, a samemu sobie to złożyć ;-)

Edytowane przez Gomiv
Link to post
Share on other sites

Dokładnie chodzi o raty. W takim razie jakie podzespoły polecacie w tym budżecie? I czy firmy lokalne informatyczne, poskładają mi to w całość uruchomią i dokupią to co trzeba? Jak to później można sprawdzić że dane części faktycznie znajdują się w komputerze? Rozbieranie obudowy nic mi nie da ponieważ i tak się nie znam i nie poznam danych części, a podejrzewam że wyglądają podobnie od różnych producentów. 

Link to post
Share on other sites

Na ten przykład w takim morele można brać na raty, obsługuje je Santander i - o ile mi dobrze wiadomo - mają też ofertę raty 0% (10x i 20x), znajomy coś tak brał i nie słyszałam, żeby narzekał.

 

Przypuszczam, że inne sklepy mają podobne oferty ratalne.

 

Jak kupisz wszystko w jednym sklepie, to ci złożą. Gwarancję, że dostaniesz to co zamawiałeś masz większą niż od jakiegoś losowego typa na allegro.

Edytowane przez iamnotreal
Link to post
Share on other sites

Witam ponownie, potrzebuję pomocy w doborze wszystkich podzespołów potrzebnych do złożenia gotowego pc przez sklep morele.net. PC musi być oczywiście nowe, z windowsem 10, pamięci myślę że minimum 500gb max 1tb. Zastosowanie komputera będzie bardziej domowe, jakieś gry, film, internet... Z góry dziękuję za pomoc :)

 

 

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/

Link to post
Share on other sites

Łączę z poprzednim tematem. 

 

Jakie gry masz tutaj na myśli? Pod jaki monitor będzie podpięty zestaw?

 

Ogólnie gry mam na myśli te stare, jestem sentymentalny. Ale aktualnie cs 1.6 mi się "przycina" a o cs go mogę pomarzyć, w takiej formie jest mój aktualny pc. Chociaż nie ukrywa że w jakieś nowości z chęcią bym sobie tez pograł. 

 

Monitor dokładnie ten 

https://allegro.pl/monitor-24-lcd-led-lg-24m38d-b-dvi-vga-full-hd-i7294902305.html

Link to post
Share on other sites

 

 

AMD Ryzen 3 1200 
MSI B450M PRO-VDH 
Patriot 2x4GB 3000MHz CL16 Viper
SilentiumPC Armis AR1 
Palit GeForce GTX1050 StormX 2GB DDR5
Microsoft Windows 10 Home OEM 64Bit PL
Toshiba P300 1TB 
SystemPower 9 400W 
 
Tutaj masz okolice 2500 zł. Wrzuć sobie to na morele kopiując nawet nazwy do google. Na pierwszych pozycjach będziesz mieć linki do morele. Dostajesz 4 rdzenie, 8 GB DDR4, GTX 1050 2GB który do starszych gier spokojnie wystarczy. 
 
Można też dać tańszą płytę główną na A320 i gdybyś tam jeszcze kilka złotych wydłubał (jakies 100 zł) to miałbyś 1050 Ti 4 GB
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Montaż na morele i przesyłkę masz za darmo z kodem rabatowym 7YI2XDCTNZ.

Jest to kod od gościa fanboy.pl

Proponuje on zestawy dla graczy itd. W sumie to proponuje wejść na stronkę i się rozejrzeć
 


Ceny oparte o intel są teraz straszne. Może taki zestaw?

https://www.morele.net/inventory/info/vE4TWD/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser

 

Posiadam bardzo zbliżony, ze słabszym prockiem. Wszystkie gry idą na średnich-wysokich w 60 fps. Pograsz w naprawdę każdą grę

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...