Skocz do zawartości

Recommended Posts

BenQ PD3200U - 32", AHVA, tu masz recke: https://pcmonitors.info/reviews/benq-pd3200u/

Gdybys mial odpowiednio dużo miejsca to jest też Philips 436M6VBPAB - 42", VA, HDR1000, tu masz recke: http://www.tftcentral.co.uk/reviews/philips_436m6vbpab.htm

 

Ten benq jest dosyć słaby a Philips raczej nie nada się jeżeli siedzi blisko przy biurku.

 

a ty @Kazikamd podaj przynajmniej budżet bo co mamy ci z fusów wywróżyć czy ze szklanej kuli? Nic nie wiesz, wiesz, że chcesz 4k... jak ci rzuce propozycje za 7tyś to będzie dobrze? 

Jakie odświerzanie? Do 4K proponuję standardowe bo na razie producenci mają problemy bo 4k gryzie im się z 144hz, więc polecam 60Hz, albo poczekać aż powychodzą nowe monitory co już się dzieje po ostatnich targach.

Proponuję tez poczytać tematy przypięte na górze forum o matrycach, odświeżaniu i porozglądanie tematów bo o 4k tez jest trochę nawet na pierwszej stronie to może ci się coś rozjaśni temat. 

Link to post
Share on other sites

@Michaelz

Nie powiedziałbym, że jest słaby. Ma pewne wady, ale blur jak na AHVA o niskim odświeżaniu i przy 4k jest ok. Do tego 100% pokrycie sRGB, równe podświetlenie i niewielkie problemy z BLB.

 

Myślę, że nie ma po co kontynuować tematu skoro sam autor nie jest nim zainteresowany. 

Osobiście nie znoszę pytań tego typu.. "myślę, że chcę, ale nie wiem co i za ile." i weź się produkuj bo jaśnie pan chce, może jeszcze mam mu kawki zaparzyć? Z takim podejściem niech sobie pójdzie do saturna pooglądać sprzęty na półkach. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...