Skocz do zawartości

Jaka plyta glowna do i7 8700k


Recommended Posts

Nie teraz.

Odkladal bede dopiero, ale tak czy siak grono plyt do tego CPU raczej nie poszerzy, a raczej jak wyjda to pod serie 9.

 

Takze robie rozeznanie ktore z plyt sa warte uwagi i bede polowal na dane modele.

Najbardziej podoba mi EVGA FTW ale niedostepna nie wiem czemu jak to najnowsza seria nadal..

Edytowane przez Camaro86
Link to post
Share on other sites

Nie teraz.

Odkladal bede dopiero, ale tak czy siak grono plyt do tego CPU raczej nie poszerzy, a raczej jak wyjda to pod serie 9.

 

Takze robie rozeznanie ktore z plyt sa warte uwagi i bede polowal na dane modele.

Najbardziej podoba mi EVGA FTW ale niedostepna nie wiem czemu jak to najnowsza seria nadal..

Możesz kupić w oficjalnym sklepie

https://eu.evga.com/products/product.aspx?pn=134-KS-E377-KR

Link to post
Share on other sites
Z informacji w sieci wynika ze obecne płyty z270-370 będą kompatybilne z procesorami 9 serii wiec dużej ilości nowości bym się nie spodziewał w tym przypadku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z270 nie są kompatybilne nawet z 8 generacją, a co dopiero 9 więc nie wprowadzaj w błąd. To, że ktoś nieoficjalnie zmodował tak, że działa nie znaczy że jest kompatybilna. Z370 natomiast faktycznie ma działać z 9gen.
Link to post
Share on other sites

@popello

Tomahawk będzie dobrą płytą do podkręcania, tylko polecam aktualizacje biosu do najnowszego przed rozpoczęciem OC.

 

@Camaro86

Do 8700k w przypadku Asusa polecam Rog Strixa ale w wersji F - płyta z mocną 10 fazową(8+2) i dobrze chłodzoną sekcja zasilania (ma dość sporej wielkości radiatory) oraz radiatorem slotu m2, poniżej tego bym nie schodził w przypadku Asusa.

Nie podałeś budżetu bo można się pokusić o coś więcej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...