Skocz do zawartości

Tablet windows czy android (do 1300 zł)


Recommended Posts

Witam wszystkich. Poszukuje dla dziewczyny tablet, na studia. A że kompletnie się na tym nie znam, to zwracam się z prośbą o pomoc. Pierwsze pytanie, to jaki system będzie lepszy. Windows czy Android? Czasami na pewno będzie musiała skorzystać z jakiegoś Worda, PowerPainta, PDF. A pozostałe zastosowanie, to jakieś filmy (netflix) i przeglądanie neta.

Jeżeli chodzi o pozostałe ogólne wymogi to:

 

Wyświetlacz - najlepiej 10"

Wifi

Lte

jakaś w miarę żywotna bateria

 

Czy w cenie do ok. 1300 zł znajdę coś zadowalającego na windowsie? Czy może do tych aplikacji wystarczy android?

Tak poza tym to w oczy rzuciły mi się Lenovo Yoga Tab3, Huawei MediaTab oraz Samsung Galaxy Tab S ale ten ostatni to już droższy był. A może warto coś od Xiaomi?

 

Proszę o pomoc, bo nie ogarniam tego rodzaju sprzętu. Pozdrawiam

Edytowane przez xpiterekx
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Według mnie do 1300 zł nie da się znaleźć coś godnego polecenia na Widnowsie, dobrze działają tylko Surface, ale ceny są znaacznie wyższe, od 2000 zł.

Android spokojnie spełni  wymagania, są na google playu dostępne apki Word, Pointa, oczywiscie PDF. Tutaj do głowy przychodzi mi Lenovo Tab 4 10 Plus - https://www.ceneo.pl/53859243;0280-0.htm ceny od 1049 zł w sferisie. 3 GB RAM, 16 GB wewnętrznej + możliwość rozbudowy, procek Snapdragon 625, więc całkiem całkiem. Matryca IPS, ze szkłem Gorilla Glass 4, rozdzielczość 1920 x 1200.

Pojemność baterii to 7000 mAh, więc całkiem sporo, wg producenta może działać do 20h. Z tych podanych przez Ciebie Samsung Galaxy Tab S jest najlepszy, jeśli masz możliwość rozszerzyć budżet to jak najbardziej warto.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...