Skocz do zawartości

Czy taki zestaw będzie wydajny?


Recommended Posts

Rozumiem, że dyski twarde posiadasz? Do jakiej kwoty chcesz tego pc?

Ten zestaw słabo wygląda. Nieopłacalny procesor w porównaniu do konkurencji, zasilacz również słaby,. gtx 1070 ti w cenie gtx 1080 więc kompletnie nieopłacalny.

 

Całość: 4234 zł
 
Dopłacasz co prawda 150 zł jednak jednak buda będzie dużo lepszej jakości. Budżetowa, ale jednak przyzwoita płyta główna która poradzi sobie bez problemu z lekkim OC. Aktualne kwoty procesorów od intela to jakieś nieporozumienie. Tańszy i również wydajny masz procesor ze stajni AMD z odświeżoną już architekturą który ma 6 rdzeni i 12 wątków, gdzie intel wybrany przez Ciebie ma tylko 4 jajka i wątki. GTX 1080, który nie jest może najlepszym wyborem jeżeli chodzi o kulturę pracy jednak zdecydowanie wydajniejszym od gtx 1070ti. Pamięci taktowane 3000mhz w dualu, dla lepszej wydajności. Zasilacz 550W w pełni modularny, dużo lepszej jakości i 10 letnią gwarancją. 
 
Sklep esc.pl kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa
Link to post
Share on other sites

Taak dyski posiadam ew wymienie ten swój na nowy 1tb (więcej mi nie potrzeba) i SSD ale to już ina kwestia. Ogólnie na całego pceta chciałem wydać 4 koła +-400 zł. A czy ten zestaw, który podałeś będzie dosyć głośno chodził? Bo mój stary, który mam teraz to potrafi chodzić jak kosiarka.

Link to post
Share on other sites

 

 

MSI B350 PC Mate /AMD B350, DDR4, AM4/

 

Wspominaj o konieczności aktualizacji biosu do R5 2600. Inna opcja, B450 Tomahawk. 

 

 

 

A czy ten zestaw, który podałeś będzie dosyć głośno chodził?

 

Dopłać do cichego chłodzenia na GPU http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=72736 i będzie baja z kulturą pracy 

Link to post
Share on other sites

A gdyby kupić 1070ti z palita to jest 200 zl taniej zawsze można do czegoś innego dołożyć a wydajność nie jest jakoś o wiele większa.

 

Chyba, że to https://allegro.pl/geforce-gtx-1080-gddr5x-256bit-nowy-wyprzedaz-i7558180091.html#thumb/3
nie wiem na ile legit ale 400 zł taniej.


To allegro to chyba jednak coś nie halo, ale co myślicie o karcie? Nie lepiej zejść 200 z ceny za 9% stratku wydajności a dołożyć do czegoś innego?

Edytowane przez Puche
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...