Skocz do zawartości

zalman CNPS10X Performa brak pasty w zestawie...?


Recommended Posts

http://www.proline.pl/?p=REV+TF+DIAMOND

ten wykrzyknik przy tym że nie przewodzi prądu mogli sobie darować :D

o tym że 2 gramy zostaną w pudełku na ściankach nie napisali a tak się właśnie dzieje przerabiałem to na zalmanie stg-1

na cooling.pl też pojechali po bandzie

"Uwagi dodatkowe:

 

* Opakowanie przechowuj szczelnie zamknięte

* Trzymaj z dala od dzieci

* Unikaj kontaktu pasty ze skórą i oczami

* Nie spożywaj

* Pasta nie przewodzi prądu"

ogólnie jak nie masz możliwość kupić stg-2 to ten revoltec się nada:)

Link to post
Share on other sites

a ta pasta revoltec diamond ? jeśli chodzi o jakość to będzie podobna do stg-2 ? nie będzie gorsza ? bo tą akurat mogę kupić od razu u mnie w sklepie

 

kupiłem jednak revoltec diamond. Właście założyłem chłodzenie. Proc wykręcony na 3,8ghz, napięcie standardowe, narazie 15 min stability test w programie amd overdrive i temp - 45* co o tym myślicie ? dobra temperatura ?

Link to post
Share on other sites

stg-2 przed nałożeniem podgrzej we wrzątku bo inaczej nic nie zrobisz

Wystarczy że pasta będzie przez jakiś czas w temepraturze pokojowej (ok. 25 stopni Celsjsuza) a nie będzie żadnego problemu z jej nałożeniem (nieraz już ją aplikowałem i na CPU i na GPU).

 

sdo tego najlepiej się nakłada kartą bankomatową lub inną zależy co masz pod ręką u mnie poszła karta z NFZ-tu

Można tak a można też techniką "palcem w folii" :D

 

@ lbanez

Bardzo ładne temperatury :)

Link to post
Share on other sites

Proc wykręcony na 4.0ghz. Napięcie w biosie 1.4v

 

Screeny podczas godzinnego testu OCCT i po zakończeniu testu:

 

http://img703.imageshack.us/img703/3146/26182836.jpg

 

http://img818.imageshack.us/img818/2589/31709698.jpg

 

mam dwa pytania:

 

1) czy temperatury dobre w stresie i idle dobre ?

 

2) dlaczego jeśli w biosie mam ustawione napięcie na 1,4v, to hwmonitor pokazuje 1,42v-1,47v ? czy to normalne ? i czy te napięcia są jeszcze bezpieczne i nie za wysokie dla proca ? mogę takie zostawić?

Link to post
Share on other sites

Ściągnij najlepiej Core Temp bo z tego nie można odczytać 0stopni pokazuje. Jeśli temperatura procka to 52 stopnie ze screena to jest git, ale phenom na 4GHz raczej nie jest taki chłodny.

E: Do 1,5 V to dla AMD raczej spoko, dziwne że podbija napięcie pod windowsem, zwykle jest odwrotnie, pod windą spada np z 1,4 do 1,38V.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...