Skocz do zawartości

[s]Chłodzenie Wodne części LC WC


Recommended Posts

Witam, na sprzedaż leci duuużo gratów do LC, większość jest już pewnie rzadkością, a i ceny będą raczej sensowne, więc jest opcja na budżetowe LC.

Ceny do sensownej negocjacji, i wiadomo, im więcej na raz, tym bardziej idzie się dogadać.
Prosił bym o kontakt głównie zdecydowane osoby, a nie „gdybaczy”
Każdą ofertę wezmę pod uwagę, ale wiadomo,
na wiadomości z irracjonalnymi propozycjami typu „wezmę wszystko za 80zł Lol xd” nie odpowiadam.

Wszystkie części były używane przeze mnie tylko na oryginalnym płynie DP ultra w kolorze czerwonym, ewentualnie przez chwilę na dp ultra clear + barwniki Mayhems

Zdjęcie z karteczką: https://drive.google.com/file/d/1kKlAc2zbEoqaPfCRuewt4Y--a3ge7O8a/view

 

http://i68.tinypic.com/2qdn791.jpg

Link do wszystkich zdjęć sprzedawanych przedmiotów :
https://drive.google.com/drive/folders/1Fq5VKn33nEViUfd4IHNkX11EGdTETjK-

Lista sprzedawanych przedmiotów:

Złączki i Adaptery:
Koolance prosty ¼  10/13 (jest  25szt.) – 7zł/szt. (część ma logo koolance, przy większej ilości dorzucę pierwszej osobie dwie nakrętki)
Fesser Chrome 10/13 (2szt) – 3zł/szt.
Czarne (pamiętam producenta) 12/16? – 5zł/szt.
Złączka Koolance ¼ 90’ 10/13 (8szt.) – 13zł/szt.
Złączka czarna 90’ 12/16? nie pamiętam producenta (3szt.) – 5zł/szt.
Adapter koolance 45’ (9szt) – 10zł/szt.
Adapter 45’ czarny (nie pamiętam producenta) (2szt.) – 8zł/szt.
Złaczka choinkowa 10mm koolance (3szt.) – 5zł/szt.
Złączka choinkowa 10mm 90’ koolance 1szt. – 5zł
Zawór kulkowy ¼’ – 15zł
Adapter „kwadratowy” koolance 4x żeńskie wejście – 15zł
Korek 1/4’ (5szt.) – 3zł/szt.
Adapter prosty 2x żeński koolance (2szt.) – 5zł/szt.
Adapter prosty męsko-żeński (4szt.) – 8zł/szt.
Adapter prostu długi czarny męsko-żeński – 10zł
Adapter prosty męsko-żeński obrotowy (2szt.) – 8zł/szt.
Adapter 2xmęski srebrny (3szt.) – 8zł/szt.
Adapter 2xmęski czarny obrotowy (chyba alphacool) (3szt.) – 8zł/szt.
Adapter prosty 2xżeński  długi srebrny – 8zł
Jak ktoś zdecyduje się wziąć cały ten wór wyżej wymienionych złączek (wychodzi ponad 600zł) , puszczę go za 400 zł i dorzucę barwniki z mayhemsa, każdego barwnika praktycznie po 0,5 buteleczki i resztę złączek jakie znajdę w domu ( jakieś 8/10, kilka-kilkanaście szt.)

Złączki i adaptery Bitspower :
Adapter 45’ chrom Bitspower (2szt.) – 20zł/szt.
Adapter 90’ bitspower chrom – 15zł
Korek Bitspower chrome – 15zł
Zawór do napełniania układu Fillport Chrome – 25zł
Złączka Dwuobrotowa Bitspower Chrom – 60zł

Chłodnice/Bloki/Pomka/Rezerwuary
Aquaero 4 + Poerbooster (czarny) z osłonką na LCD, wersja USB w zestawie z kablem i czujnikiem na przelotce ¼’, aktualnie chyba już nie do dostania – 300zł
Aquacompyter Flowmeter + przewód sygnałowy – 80zł
Aquaero + Flowmeter – 350zł
Koolance CPU 340 adapter amd własnej roboty + przycięty do Intela – 50zł (mój pierwszy blok, byłem w szoku jak mało odstawał do jego następcy z EK, mogę śmiało polecić)
Unikatowy top do D5 w kształcie krzyża a’la West Coast Choppers ( nie wiem czy jest jeszcze opcja gdziekolwiek go dostać) – 50zł
Blok Wodny Aquacomputer aquagrATIx HD 7970/280x (Tahiti XT) G1/4 – 80zł (moja 7970 nie przekraczała na tym bloku 60 stopni)
Blok wodny  alphacool nexxos 7970/280x malowany na biało proszkowo + śledź – 80zł
Backplate alphacool 7970 – 30zł
Blok Wodny EK-Supereme Plexi Cooper – pełen zestaw AMD+Intel  – 150zł?
Pompka Swiftech MCP655 (manual +molex) + Top EK x-TOP Acetal – 300zł ( u mnie przez cały czas chodziło na drugim biegu, całkowicie bezgłośnie z tym topem. Zresztą, d5 raczej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać)
Rezerwuar Koolance 120mm, szczelny, bez najmniejszego pęknięcia, troszkę przybarwiony przez płyn DP ultra – 50zł
Rezerwuar Botspower Otank 150mm (dymiony) + mocowania – 130zł
Grill Phobya Hex 420 (nówka, nawet nie wyjęty z opk, miał być zastosowany do zewnętrznej chłodnicy, i się nie doczekał) – 50zł
Chłodnica EK Coolstream XTC 420 – 250zł
Chłodnica Phobya Extreme 200 + wentylator Coolermaster z czerwonym podświetleniem  (myślę, że aktualnie raczej rzadkość na rynku wtórnym) – 170zł
Magicool Ultra 120mm grubość 45mm (2szt.) – 70zł/szt. (fajna chłodniczka do wypełniania układu, dobrze współpracuje z wolnoobrotowymi wentylatorami)
Chłodnica 3x120 (nie pamiętam producenta) – 80zł

Wszystko wychodzi jakieś 2700zł, jeżeli ktoś się zdecyduje oszczędzić mi czasu  i weźmie wszystko na raz, to dorzucę kilka wentylatorów (mam jakieś fendery i enermaxy 120 i 140) i puszczę wszystko za okrągłe 2000zł

Wysyłka PP lub paczkomat, wysyłka za pobraniem po przedpłacie na wysyłkę,
możliwość wystawienia na Alledrogo (dochodzi prowizja) jak i oczywiście odbioru osobistego
okolice Legnicy (dolnośląskie)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...