Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję dobrać telefon na dość okrojonym budżecie 1500zł, które będzie przede wszystkim wykorzystywany do wykonywania zdjęć na firmowy instagram. Osobie, która będzie z niego korzystać zależy na aparat > reszta funkcjonalności.

 

- budżet ~1500zł,

- zastosowanie wykonywanie zdjęć na insta,

- ma nie zacinać się przy wykonywaniu połączeń / sms-ów / poczcie,

 

Z góry dziękuję za propozycję!

Link to post
Share on other sites

Do 1500 zł wydaje mi się, że fajną opcją będzie LG G6. Flagowiec z zeszłego roku, wydajny, duży wyświetlacz a telefon gabarytowo jest mniejszy poprzez małe ramki. Dużym plusem są proprcje ekranu 18:9 oraz niska cena. Już np w sferis można go dorwać za mniej niż 1400 zł.

Link to post
Share on other sites

Do propozycji pod względem samego aparatu, który wymieniłeś na pierwszy miejscu dorzuciłbym G6. Aparat 13 Mpx od Sony z kamerami szerokokątynymi - jakościowo zdjęcia są porównywalne jak w droższym edgu a jest to model
tańszy w zakupie. Na minus kwestia dalszego wsparcia ale poza tym to propozycja warta uwagi w tej cenie :).

Link to post
Share on other sites

Do propozycji pod względem samego aparatu, który wymieniłeś na pierwszy miejscu dorzuciłbym G6. Aparat 13 Mpx od Sony z kamerami szerokokątynymi - jakościowo zdjęcia są porównywalne jak w droższym edgu a jest to model

tańszy w zakupie. Na minus kwestia dalszego wsparcia ale poza tym to propozycja warta uwagi w tej cenie :).

LG G6 na pewno dostanie Pie (9.x), co do minusów to dodałbym jeszcze baterię - nie jest jakoś mocno słaba, ale jakaś wyróżniająca się in-plus też nie jest...

Link to post
Share on other sites

Honor 10 można dostac czasem w jakiejś promocji do 1500. Ma dobre aparaty. G6 nieźle choć nie rewelacyjne, chyba że ktoś lubi bawić się szerokim katem.. S7/edge 7 też bardzo dobre ale coś było głośno, że aktualizacje zrypały coś w aparatach. Nie wiem czy poprawili i trzeba by poczytać.

Bardzo dobre aparaty ma również HTC, a parę przechodzony CH flagowców można okazjonalnie dostać w tej cenie (u11, u ultra nawet za tysiaka) choć nie wiadomo jak długo HTC pociągnie i co z aktualizacjami.

Link to post
Share on other sites

Coś urywało mi mój wywód. Kwestia kiedy dostanie, bo patrząc na LG G5 i Oreo można zwątpić. Podobno ma być w październiku Oreo na G5, z takim tempem to daj boże jak się wyrobię z Pie do połowy przyszłego roku   :rotfl: A poza tym LG są bardzo awaryjne, a G6 nie wydaje się być lepsza niż poprzednicy: rysujące się/pękające szkła aparatów, pękające tacki SIM, powidoki.

Link to post
Share on other sites

Coś urywało mi mój wywód. Kwestia kiedy dostanie, bo patrząc na LG G5 i Oreo można zwątpić. Podobno ma być w październiku Oreo na G5, z takim tempem to daj boże jak się wyrobię z Pie do połowy przyszłego roku   :rotfl: A poza tym LG są bardzo awaryjne, a G6 nie wydaje się być lepsza niż poprzednicy: rysujące się/pękające szkła aparatów, pękające tacki SIM, powidoki.

 

No, z drugiej jednak strony taki spadek cen w LG z czegoś musi wynikać ;) Poza tym - dobry case + folia i telefon może wyglądać jak nowy (Moja Z3 po 4 latach nie miała nawet ryski, a telefon brałem wszędzie gdzie tylko mogłem)

 

Pocophone F1 - ostatnio za 1100zł z polskiego sklepu widziałem gdzieś promo

Za chwile będzie premiera Meizu 16 - tez w tej kwocie sie zmiescisz.

Meizu pro 6 plus - czyli samsung S7 edge - za około 650zł mozna wyrwać już nówke. Mam osobiście i polecam

 

Poco? Aparat? Zgodzę się że wydajnościowo jest świetny, ale w kwestii aparatu to nawet nie ma co startować do G6. Poleciłbym jeszcze Asusa Zenfone 5 ewentualnie, aparat główny porównywalny z G6, gorszy szeroki kąt. Jednak model nowszy ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli zależy komuś na dobrych zdjęciach to przecież lepiej kupić sobie lustrzankę. No ale jak już komuś zależy na aparacie w telefonie to może warto sprawdzić specyfikacje a nawet skorzystać z porównywarek i coś wybrać. Chociaż ja nadal jestem zdania, ze do robienia zdjęć są aparaty. 

Edytowane przez maczynski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...