Skocz do zawartości

telewizory 3D


Recommended Posts

Jeżeli oglądałeś juz jakiś film (cały) na tv 3D (nie w kinie) i nie miałeś problemów z głową oraz podobał ci sie obraz to czemu masz nie kupować.

Ja tez byłem poważnie zainteresowany zmianą tv na 3D (w N lecą już programu w 3d) ale po obejrzeniu 30min filmu całkowicie straciłem ochote na takie wynalazki. Bajki i mecze to jeszcze jest ok, ale film gdzie jest szybka akcja po prostu był "pokaz slajdów".

A po tych 30 min to głowa mnie bolała jakbym miał kaca.

 

Jak dla mnie to na razie jest tylko nabijanie kasy producentom, chwyt marketingowy i produkt dla kogoś kto lubi się chwalić, że ma tv 3d ale tak na prawdę używa tego 3d tylko przy gościach żeby pokazać

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Byłem na Avatarze w 3D. Efekt w miarę. Ból oczu jeszcze bardziej w miarę. Tak więc dziękuję... postoję :D Jak już mają mi oczy łzawić i bolec to wolę na moim CRT pograć dłużej niż zwykle. Taniej wyjdzie :) teraz inwestowanie w 3D nie jest dobrym pomysłem. Bądź sprytny... poczekaj jak inni zainwestują dzięki czemu technologia stanieje i ją pewnie dopracują. I wtedy zainwestuj za kilka lat ale mniej :) O ile za kilka lat będą to jeszcze oferowali :)

Link to post
Share on other sites

Z telewizorami to jest chyba teraz większy kocioł niż z podzespołami PC. Co chwile coś nowego wymyślają, więc co byś nie kupił, za pół roku jesteś już w plecy z nowinkami.

Wybrałbym jakiś dobry TV 100Hz plus może odtwarzanie filmów z USB, przynajmniej cena nie odstrasza.

Link to post
Share on other sites

W dzisiejszych czasach technologia zmienia się z dnia na dzień, ale mimo wszystko warto w nią inwestować. Tak na zdrowy rozsądek niczego byśmy nigdy nie kupili żeby za moment nie żałować, że można było poczekać :D Co do telewizorów 3D to wygląda to bardzo obiecująco!

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Także na ten moment lepiej kupić te z okularami.

A nie lepiej mieć porządny i dobry TV, który nie trzeba oglądać z okularami... ja bym chyba pi******a dostał jak bym musiał TV oglądać z okularami na kablu ;) To 3D nie jest ergonomicznym bajerem za bardzo... a do tego bardzo kosztownym. Ostatnio ulotką oglądam Sonego i tam TV LCD LED 52" za 10.000 PLN {pewnie jakiś topowy). A taki LCD LED 52" "normalny" ale przyzwoity pewnie ze 4.000 PLN. Tak więc czy to 3D jest wgl warte wydawania dodatkowych paru kawałków z portfela... wg mnie lepiej sobie kupić rower, wycieczkę, auto używane, fajne ciuchy, cały komputer bądź po prostu to przepić lub wydać na coś innego co sprawi nam więcej przyjemności niż bólu głowy :(

Link to post
Share on other sites

(...) wg mnie lepiej sobie kupić rower, wycieczkę, auto używane, fajne ciuchy, cały komputer bądź po prostu to przepić lub wydać na coś innego co sprawi nam więcej przyjemności niż bólu głowy :co:

Każdy ma inne priorytety... :oops: Nie ukrywam, że na telewizor 3d, czy taki z dostępem do Internetu mógłbym wydać więcej. Fajnie byłoby obejrzeć jeden, czy dwa filmy trójwymiarowe na parę dni w domowym zaciszu. I wcale nie trzeba obawiać się bólu głowy, jeśli wszystko jest w umiarze.
Link to post
Share on other sites

Niestety, nie przejdzie! Z tego co mi wiadomo to zupełnie inna technologia. Mało tego nie istnieje obecnie żaden standard, więc każdy producent 3D zaprojektował również okulary trójwymiarowe dla swoich telewizorów, tak aby wrażenia 3D były jak najbardziej realistyczne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...