Skocz do zawartości

MORTAL KOMBAT - JUŻ GRAM !!!


Gość effendi360

Recommended Posts

Mniejsza o to. Nie od dziś do wybrańców trafiają produkty przed premierą. Np. kolega jest magazynierem w MM Katowice, po dostawie z 15-ego kwietnia łamiąc embargo wyjmuje produkt z paczuszki. 21 kwietnia przyniesie go z powrotem, aby wbić go do kasy. I tym podobne.

 

Wrażenia? Ile postaci? Są jakieś nowe postacie? Jak wygląda linia fabularna? Dlaczego MK 11 to MK 1? Masz możliwość zgrania filmików?

Link to post
Share on other sites

Więc takk:

 

Zacznę od systemu walki. W końcu to stary dobry mortal ! W poprzednich częściach postaci były nieco sztywne, tutaj, nic z tych rzeczy! Walka jest płynna i szybka a sterowanie intuicyjne. Na początku trochę lamiłem ale po opanowaniu kilku specjali, gdy się zaczyna powoli to wszystko składać do kupy i łączyć w kombosy walka zaczyna naprawdę efektownie wyglądać i sprawiać przyjemność. Lista postaci: Scorpion, Liu Kang, Kung Lao, Sub-Zero, Sindel, Ermac, Reptile, Kitana, Jonny Kage, Jade, Mileena, Nightwolf, Cyrax, Noob Saibot, Smoke, Sektor, Sonya, Jax, Kano, Stryker, Shang Tsung, Baraka, Kano, Raiden, Sheeva i jeszcze jedna ukryta. Szczególnie przypadł mi do gustu Jonny Cage, Noob Saibot i oczywiście Scorpion. Co do linni fabularnej to nie chcę zdradzać szczegółów bo jest naprawdę fajne Story Mode. Walki są przeplatane filmikami i całość jest tak skomponowana, że jedno idealnie zgrywa się z drugim i naprawdę daje radę !!! Jak dla mnie jest to najlepsze Story Mode z wszystkich mordobić. Miejscówki są po prostu czad - klimatyczne jak cholera. Grafika: No może poza brakiem (lub słabym po prostu) AA raczej nie ma się do czego przyczepić. Nie ma jednak czasu na dopatrywanie się szczegółów bo walka jase szybka, dynamiczna i baaardzo brutalna. Szczególnie fajnie wypadają te słynne X-RAY moves. W ogóle podczas walki zawodnikom niszczą się ubrania i robią rany na ciele. Są też ochlapani juchą zarówno swoją jak i przeciwników !!! Jak dla mnie gra 10/10. Król mordobić powrócił. Już trenuję ostro aby w dniu premiery wejść online i skopać parę tyłków. Jak chcecie znać więcej szczegółów walcie śmiało z pytaniami.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie najważniejsze pytanie:

 

Czy tak samo jak zwykle postacie różnią się tylko strojami/specjalami/finisherami, a oprócz tego mają ten sam zestaw ciosów? Czy też tak jak w Virtua Fighter(prawdziwy król mordobić :) ) każda ma całkowicie odmienny styl walki i całkowicie inny repertuar ciosów?

 

Ostatni mortal w jaki grałem to był MK3 i do dziś pamiętam, że tak naprawdę postacie różniły się głównie fatality i strojem.

 

EIT: Wypasiony PC i obie konsole :cenzura: Gracz klasy Elite :cenzura: Jakbyś jeszcze miał Wii i parę konsol poprzedniej generacji + Amigę i parę 8bitowców, byłbyś UBER GRACZEM czyli tym czym ja chciałbym być gdybym był milionerem :cenzura: Tylko kurde doba ma 24 godziny ehhh

Link to post
Share on other sites

@CougarV6

 

Tak, masz rację. W poprzednich częściach tak to wyglądało i pod tym względem nawet dziadek Street Fighter 2 był o wiele bardziej rozbudowany. Tu tak na szczęście nie jest. Postacie mają tylko podstawowe ciosy takie same, i to nie do końca, jednak gdy już przyciśniesz np. przód+noga Sonya zrobi co innego a Scorpion co innego.

 

Wii mógłbym mieć ale zestaw gier jakie oferuje mi nie odpowiada. Miałem wiele konsol poprzednich generacji, mój stary Xbox i Gamecube do dziś leżą chyba u kuzyna w UK. Grafika jednak idzie do przodu i jakoś nie jara mnie ciosanie w tytuły starej daty :) Zresztą, większość skończyłem :cenzura:

 

EDIT:

 

Przydałaby się lista specjali. W menu pausy ich nie ma. Są tylko podstawowe komba. Nawet nie wiem jak wślizg Sub-Zero zrobić. :cenzura:

Link to post
Share on other sites

Przydałaby się lista specjalni. W menu pauzy ich nie ma. Są tylko podstawowe combo. Nawet nie wiem jak wślizg Sub-Zero zrobić.

Mistrzu, wchodzi do listy ciosów, i używając przycisku X "rolujesz" strony.
Link to post
Share on other sites

Mam i gram na x-pule od 2 dni :hahaha:

Stary MK powrocil :cenzura:

 

Jak narazie gram tylko Scorpionem i sub-zero

Co do grafiki - miodzio przepiekna !!

dynamika i wspomniane wczesniej X-ray cos pieknego

Mega brutalne Fatality ! 9kto wie jak odblokowac reszte fatali w spisie ciosow ?

 

Polecam ! Wlasnie dla takich gier posiada sie konsolke :)

Link to post
Share on other sites

Ukryte wykończenia odblokowujesz wydając w Krypcie zarobione pieniążki. Zabawa polega na tym, że nigdy nie wiesz co wykopiesz z dołka, wyjmiesz z brzucha trupa, czy co wypadzie po rozerwaniu nieszczęśnika na łożu tortur.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...