Skocz do zawartości

Ps3 czy xbox360


Recommended Posts

To zależy od wielu czynników:

1. Jakie konsole mają twoi znajomi?

2. Czy jesteś skłonny płacić niezbyt duży abonament za grę w multi (X360), czy wolisz mieć to za darmo (PS3)?

3. Które z gier ekskluzywnych wolisz: Uncharted 2, Killzone 3 oraz Gran Turismo 5 (PS3) czy Gears of War, Forza Motosport, Halo 3 i Fable 3 (X360)?

4. Jeśli w przyszłości chciałbyś kupować kontrolery ruchowe, to wolisz Kinect (X360) czy Move (PS3)?

 

Wiele zależy od własnych upodobań i w szczególności od listy dostępnych gier :(

Link to post
Share on other sites

Zależy jaki masz budżet, ponieważ na XBOX360 gry są, co jak co - ale tańsze, niż na PS3. Osobiście mam PS3 i bardzo mi się podoba.

Co do PS3, to niedługo wyjdzie Steam dla PS3, gdzie grając w grę na PS3, będziesz mógł zrobić "save" i dokończyć na komputerze. PS3 ma też PS3 Movie, jeżeli chcesz sobie pograć w bardziej "ruchowe" gry. Ogólnie Bluray też przemawia za PS3. Wi-Fi, czy łącznie z komputerem w celu przesłania muzyki itp. to już standard.

XBOX 360, Najnowszy XBOX, też doczekał się Wi-Fi, lecz po jakim czasie. Swojego Kinect'a też ma, co jest sporym Plusem. XBOX nie ma Bluray, co jest minusem, jeżeli lubisz pooglądać Filmy :( (Co prawda, jest możliwość kupienia przystawki, ale to dodatkowe $$)

Podsumowując, PS3 wg. mnie jest lepiej rozwijany, ma ogrom Opcji, lecz gry nie należą do najtańszych, lecz jeżeli kupujesz konsole, tylko do pogrania "raz na jakiś czas" i to jeszcze w gry Ruchowe (Mowa tu o Kinect), to XBOX. Lecz, jeżeli chcesz często grać i do tego oglądać FIlmy, to polecam PS3. Reszta typu: układ padów, sterowanie jest do przyzwyczajenia, lecz ja jakoś NIE przepadam za XBOX'em :)

 

Vision

Link to post
Share on other sites

Jedno dobre i drugie, tak jak napisał TS wszystko zależy od Twoich preferencji. W domu mamy klocka ale zazdrość mnie zżera jak widzę takie tytuły jak GT5 czy Killzone 2 :(

 

...wszystkiego jednak mieć nie można :)

 

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, popatrz na exy. Zobacz, które bardziej Ci odpowiadają (patrz na te co się pojawiły i na tegoroczne premiery) i na tej podstawie wybierz konsole.

Inna sprawa jak konsola ma służyć też jako centrum multimedialne, wtedy wybór jest oczywisty - tylko PS3.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak Classic obsługuję gry ze swojego poprzednika PS2, lecz PS3 Slim jest niewątpliwie lepszy do grania - ciekawy wygląd, twardy dysk o pojemności 120GB/250GB, mniejsze zużycie energii.

Ja osobiście mam wersje Slim, z której jestem zadowolony. Jeżeli naprawdę chcesz odpalać gry z PS2, to bież Classic'a, lecz na PS3 jest masa genialnych produkcji, więc moim zdaniem nie ma potrzeby odpalania gier z PS2.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...