Skocz do zawartości

Słuchawki gier/muzyki/rozmów


Recommended Posts

Witam, miałem jutro troszkę słuchawek na swoim koncie - między innymi pierwsze Microsoft jakieś tam było tak dawno że nie pamiętam, Creative, steelseries raw prism oraz ostatnie to steelseries v3 prism. W przypadku Creative i steelseries złamały się te suwki które regulują wysokość - dlatego już bym nie chciał takiego mechanizmu bo z mojej przeszłości wiem że są wadliwe. Steelseriesy oddałem na reklamacje bo dźwięk był w pyte sknocony - niskich tonów kompletnie nie było ale jeśli chodzi o konstrukcje były świetne wręcz fenomenalne dla mnie, kase za słuchawki zwrócili bez problemowo(kupowałem w morele). 

Tym razem szukam kolejnych; Budżet to myślę że koło 500 zł mogę się obracać +/- 100 zł. Muszą być koniecznie z mikrofonem; przeznaczenie jak w temacie ważność od lewej do prawej; źródło? ciężko określić ponieważ do tego czasu miałem na USB i było dobrze choć słyszałem głosy że na minijack jest lepiej? w tym może lepiej sami mi doradźcie - karty dźwiękowej nie mam, jedynie co mam dobre to chyba płyta główna z zintegrowaną kartą dźwiękową asus z170-p (podobno się chwalą że niezły jest dźwięk z tej karty); oczekiwania - to wytrzymałość jakość dźwięku odbieranego jak i nadawanego przez mikrofon. Z góry mogę powiedzieć że nie chcę rozwiązania słuchawki - i osobno mikrofon bo nie zależy mi aż tak żeby była niesamowita jakość mikrofonu. 

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie o produktach i ich pewna rekomendacja 

Link to post
Share on other sites

Polecasz jakieś konkretne karty? tak do 200 zł myśle. A co wtedy kiedy już kupie karte? trzeba konfigurować ją odpowiednio?


Powiem szczerze że nie jestem żadnym audiofilem czy maniakiem gier FPS. Nie gram w gry typu cs:go albo bf. W słuchawkach gram w co najwyżej w 7 days to die żeby słyszeć skąd i co idzie i do rozmawiania na teamspeaku. Gram w half life 2 itp lubię wracać do starych dobrych tytułów. lubię też bardzo muzyki słuchać w słuchawkach no i oczywiście rozmawiać. Może to coś pomogło w doborze

Link to post
Share on other sites

To, że jesteś graczem niedzielnym, to nie znaczy, że nie docenisz jakości dźwięku. Używany sprzęt może być ?

A co wtedy kiedy już kupie karte? trzeba konfigurować ją odpowiednio?

To już sobie sam sprawdzisz. Możesz się pobawić suwakami i opcjami.

Link to post
Share on other sites
a do tych denon ah-d1200 też potrzebował bym karty dźwiękowej żeby lepiej działały?

Nie są warte tej ceny. Za podaną kwotę dostaniemy dużo lepszy sprzęt.

a w jakiej cenie są takie normalne w miare dobry karty dzwiekowe?

250-500zł, w zależności od posiadanych słuchawek.

 

Rozumiem, że budżet posiadasz w wysokości 600zł ?

Link to post
Share on other sites

no kurcze podjąłem decyzję że to jednak dla mnie za dużo, kumpel mnie troche sprowadził na ziemie. Bo fakt mam kase ale żeby tyle wydawać hajsu to myślę że musiał bym w dźwięku siedzieć a ja po prostu słucham troche muzyki i gram.

Kierowałem się że chcę kupić te hyperx cloud revolver za 350 zł i nie wiecej :/

Link to post
Share on other sites
kumpel mnie troche sprowadził na ziemie

To kolega ustalał twój budżet ? :D

 

Ma jakieś doświadczenie w tematyce audio. Mam rozumieć ,że wie czego w tym temacie potrzebujesz. Jaki masz słuch, itp. Choć mi się zdaje, że to na zasadzie "nie znam się, ale Ci powiem, że nie warto" ?

 

Kup sobie HyperX Cloudy + używanego Xonara DX do około 100zł, ewentualnie X-FI Titanum dla poprawy dźwięku względem integry i jakości nagrywania.

 

Oczywiście, możesz kupić same słuchawki, będzie trochę gorzej, aczkolwiek, to już zależy od słuchu.

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...