Skocz do zawartości

Jaki zasilacz pod kartę geforce 9800GT ?


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Mam zamiar wymienić w swoim kompie kartę graficzną na gf 9800 GT. Zastanawiam się tylko czy mój zasilacz da radę i nie będze problemu. Mowa o ModeCome mc 400, który teraz podtrzymuje taką konfigurację:

 

procesor: e2160 1.8GHz@2.8Ghz

płyta: foxconn p35ax-s

pamięć: 2x1GB A-Data 800@1040

hdd: wd 160GB + samsung 40GB

napęd: dvd Lite-On x 1

karta graficzna: geforce 8600GT

zasilacz: ModeCome mc 400

 

Będę wdzięczny za pomoc. Jeśli będzie mało mocy dla 9800GT, to ewentualnie rozważę zakup 9600GT.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie będzie problemu.

kumpel ma prawie identyczny zestaw z 9800GT i nie sprawia problemów.

sprawdzane i watomierzem i miernikiem oczywiście

dla orientacji: max jakie wycisnęliśmy to było 275W (max kręcenie grafy i procka) a pobór normalny czyli proc na 2.5 i grafa lekko podkręcona w grze około 200W a spoczynek 110W

Link to post
Share on other sites

Serdecznie dziękuję za pomoc! Pomogliście mi rostrzygnąć dylemat dot. wyboru karty. Wiem, że będzie to 9800gt, lecz jeszcze nie wiem jakiego producenta, ale to już pytanie do innego działu.

 

Pozdrawiam

 

 

jezeli chodzi o firme to polecam asusa lub gigabyte tylko ze gigabyte jest troche glosny jak karta sie troche rozchodzi :D ale jest fabrycznie po oc i dodatkowo duzy potencjal do daleszego......

Link to post
Share on other sites

Ten ASUS ma dobre chłodzenie

 

http://www.komputronik.pl/index.php/product/58870/Podzespoly-PC/Karty-graficzne/GeForce_with_CUDA_9800_GT_Asus_512MB_TV_&_2x_DVI_%28PCI-E%29.html

 

Zastanów się może nad 9600GSO 384MB sam mam i sobię chwalę może jest trochę gorsza od 9800GT, no ale kosztuje 260zł

 

PS Dobre wersje to te 384mb i 768mb z 96 potokami

 

wersji 512mb i 1024mb unikaj to szrot

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...