Skocz do zawartości

Jakie radiatory na pamięć ram goodram ddr3 1333MHz?


Jakie radiatory do goodrama?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jakie radiatory do goodrama?

    • ZALMAN NC1500 MINI
      0
    • Arctic Cooling RC
      0
    • Arctic Cooling RC PRO
      0
    • Scythe Kama Wing CU
      1


Recommended Posts

:!: EDIT całego tematu :!: Witam wszystkich serdecznie :rotfl:. Jakie będę najlepsze radiatory na napięć ram goodram ddr3 1333MHz? Cena do 50złotych + koszty wysyłki. wolałbym radiatory pasywne. Duża jest różnica pomiędzy radiatorami pasywnymi + wentylator a samymi radiatorami? Ja myślałem nad:

ZALMAN NC1500 MINI

Arctic Cooling RC

Arctic Cooling RC PRO

Scythe Kama Wing CU

Link to post
Share on other sites

Może jakieś wentylatorki niebieskie. Pasowały by do mobo :rotfl: . Tylko uważaj, żeby nie przesadzić z oświetleniem bo komputer potem wygląda jak choinka.

Przecież ta obudowa ma wentylatory i nawet podświetlane :). Czym się różni ta obudowa http://allegro.pl/chlodzenie-zalman-nc1 ... 12401.html (niebieski) czy lepiej coś innego? Czy takie radiatory dużo dają?
Link to post
Share on other sites

Dawid_M

Nie odbierz mnie źle bo absolutnie nie chcę pisać niczego w złym guście. Wręcz przeciwnie.

Postaraj się nie pytać jaki modding by pasował do Twojego komputera. To nie powinno być tak że ktoś Ci pisze/mówi jak komputer będzie ładnie wyglądał, Ty później to złożysz wedle "instrukcji" i będziesz się chwalił jaki to piękny komputer zbudowałeś. (chociaż można i tak)

 

Postaraj się siąść z kartką przy biurku i kolorowymi kredkami (serio) szkicując wcześniej swoją obudowę. Postaraj się kreatywnie pomyśleć co Ci się podoba, jakie rozwiązania mile byś widział w swoim komputerze. Jakie kolory Ci pasują. Czy zimny niebieski czy ognista czerwień a może coś jeszcze innego, może jakieś połączenia kształtów, kolorów...

 

Postaraj się zrobić coś sam/kreatywnie. Zapytaj później o efekt. Nawet jak komuś się nie spodoba to będziesz wiedział że przynajmniej jest to Twój projekt. A może wszystkim przypadnie do gustu pomysł? Internet to baza gotowców. Łatwe ale mało ciekawe. Ceni się kreatywność w dzisiejszych czasach.

 

Pozdrawiam i życzę ciekawego moddingu. Czekam na efekty

PS: ciekawa obudowa.

Link to post
Share on other sites

Dawid_M

To nie powinno być tak że ktoś Ci pisze/mówi jak komputer będzie ładnie wyglądał, Ty później to złożysz wedle "instrukcji" i będziesz się chwalił jaki to piękny komputer zbudowałeś. (chociaż można i tak)

 

 

Chłopie posłuchaj, chcę żeby miało to "ręce i nogi" i się pytam. Gdzie się chwalę? :ciekawy: co można kupić czy zrobić żeby był fajny efekt. I Tyle! Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie w moim pozostałym poście :rotfl:.
Link to post
Share on other sites

Na tej stronie jest pełno bajerów do "tuningu" kompa, zarówno mechanicznego jak i wizualnego.

> http://www.cooling.pl/ <

Kolega wyżej ma rację, najlepiej jak wymyślisz coś sam, bo nikt nie ma takiego samego gustu. Przykładowo mi podobają się czerwone i agresywne wnętrza, a innym podobają się niebieskie i łagodne.

Pomyśl co Ci się podoba, kup np. jakąś diodę, pasek SATA w innym kolorze itd. :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Przy okazji przydałby się temat z dobrze wykonanymi gotowymi "moding'ami", ma ktoś jakieś foty w tym temacie, ale z czymś innym niż czarno-czerwono, czarno-niebiesko?

Wiem, że ciężko dobrać sprzęt w innej kolorystyce, ale jak się uda to większa satysfakcja.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...