Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3 Demo


Recommended Posts

Witam. Mam problem gdy uruchamiam grę wyskakuje komunikat o takiej treści "D:\Program Files\Unreal Tournament 3 Demo\Binaries\UT3Demo.exe: Modified executable code is not allowed. Please reinstall the game.

Przeinstalowałem grę pare razy ale zawsze wyskakuje ten komunikat może wiecje co zrobic żeby gra odpalała się ?

Może to wina systemu bo mam Windows 7 RC.

Link to post
Share on other sites

Klikasz prawym przyciskiem myszy na plik wykonywalny albo na skrót. Przechodzisz na kartę Zgodność i zaznaczasz, żeby uruchamiał program w trybie zgodności z np. Vistą i z prawami administratora.

Link to post
Share on other sites

Niestety to nie zadziałało zaznaczyłem zgodnośc z Windows Vista nie zadziałało z Windows Vista sp 1 nie zadziałało z Windows Vista sp2 też nie zadziałało może jakieś inne pomysły ?

 

Jakieś inne pomysły ? Może ktos mi pomóc :o

Link to post
Share on other sites

Grę mam z płyty PLAY-a którą kupiłem chyba pół roku temu i na XP mi wszystko chodziło dobrze, a patchów nie instalowałem żadnych. Może jak bym cracka skopiował to by pomogło ? Tylko nie mam linka do cracka :o

Link to post
Share on other sites

@pikn94

 

Jeżeli demo biegało na XP bez problemu to oznacza że jest jakaś niezgodność z sevenem.

Zapewne masz RC ale to jeszcze nie jest produkt finalny i takie rzeczy mogą sie zdarzać.

Może jak bym cracka skopiował to by pomogło ?

Powiem tylko jedno : http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pgCMoEZTWjM9Dj9wU-sAJtjvRPwvLdizOJqVpe09hjBm0bTAkXT_8vShZhjcDPaDR5wt-KImafct39I9ki1TcRw/icon_ksiadz.gif apage satanas...

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...