Skocz do zawartości

Clevo p870dm3-­g i7 7700K, GTX1080, M.2 960PRO 2TB, 4K 100% RGB


Recommended Posts

Witam,

 

Mam do zaoferowania laptopa Clevo p870dm3­-g (stacjonarnego) o bardzo dobrej wydajności jak i wyposażeniu.

Posiadam go od końcówki listopada 2016 roku, kupiony z niemieckiej dystrybucji.

Laptop jest bardzo wydajny bez problemu radzi sobie z najnowszymi produkcjami (grami mam na myśli) na poziomie ultra przy ekranie 4K średnio 55 klatek zależy od produkcji.

 

Laptop jeszcze na gwarancji do listopada 2018roku.

 

Procesor wymieniłem na i7 7700K, z i7 6700K. Niestety nie jest to za dobra sztuka bo ma dość wysokie napięcia i żeby laptop pracował cicho musiałem obniżyć zegary na 4GHz. Zrobiłem skalpa pod IHS-em jest grizzly conductonaut na IHS-e pasta Grizzly Kryonaut. Temperatura w max 75 stopni przy obrotach wentylatora max 2800 RPM.

 

Karta graficzna to GTX 1080 bardzo wydajna boost do 1860MHz temperatura max 71 stopniu przy obrotach wentylatora max 2700 RPM. Zmienione termopady na karcie na bardziej efektywne co przyniosło pozytywny skutek lepszego odprowadzania ciepła. Pasta  termoprzewodząca to IC Diamond 24.

Laptop kupiony był z dwiema kartami w konfiguracji SLI niestety nie działało to za dobrze brak wsparcia sterowników słabe skalowanie w garach i bardzo wysoka temperatura sprawiła że jedną kartę wymontowałem i sprzedałem. System jest gotowy do SLI ale osobiście nie polecam.

Chłodzenie jest systemu VAPOR CHAMBER z komorą parową pierwszego wypustu, testowałem inne wersje tego chłodzenia i uważam że to jest najlepsze dokładnie od modelu TM.

 

Display Non­Glare [ Matte ] G­SYNC: 17,3 UHD 4K 3840x2160 IPS 100% ADOBE RGB, fantastyczny odwzorowanie kolorów, przez 90% czasu podpięty pod ekran dodatkowy. Tak więc wbudowany nie wypalony :P .

 

Ram RAM [ Memory ] So­Dimm DDR4 1.2v:32GB [2x16GB] 3000MHz CORSAIR VENGEANCE

Bez problemu pracuje w trybie 3000MHz totalnie 32GB.

 

Dysk 1. SSD M.2 PCIe x4: 2TB SAMSUNG 960 PRO NVME R/W 3500/2100 MB/S

Dysk 2. DYSK SSHD 2,5" 2TB SEAGATE FIRECUDA 128MB CACHE

 

Komunikacja Wlan + Bluetooth [ Premium ] M.2 2230: GAMING KILLER­AC 1535

 

Klawiatura wersja szwedzka :/  (temat do ogarnięcia mogę wymienić na EN)

 

Zasilanie to 2 zasilacze po 330W wraz na adapterem.

 

2 razy port LAN

5 razy USB 3.0

1 razy HDMI 

2 rzy Thunderbolt typ C

 

Bateria żywotność na poziomie 88%.

 

Win 10 Pro PL.

 

Mogę sprzedać komplet lub bez dysku M2 960 PRO i procesora.

Za cały komplet chcę 12tyś złotych bez dysku i procesora 10 tyś. plus koszt wysyłki (wysyłka ze Szwecji koszt koło 300 złotych)

Ewentualnie jak się by ktoś zdecydował i nie miał pośpiechu to pod koniec października jestem w Polsce i mógł bym wysłać zapewne taniej.

 

Stan wizualny bardzo dobry. Jedynie przy karcie pamięci lekkie wgniecenie na plastiku ale nie wiem z kąt.

 

 

Sprzęt jest w 100% sprawny sprzedaję bo chcę kupić nowy.

 

Pytania proszę pisać odpowiem.

 

2 godziny w bf1

 

nthQSDY.png

 

rchNH54.jpg

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...