Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jestem w trakcie wybierania gaming myszki do MMO. W skrocie : Najlepsze myszki cena nie gra roli. Musi byc typowo pod MMO, ladnie wygladac i pasowac do setupu (Razer firefly + Corsiar platinium k95 ps wydaje mi sie ze kazda bedzie wygladac nizle ;P)  PALM GRIP taki mam chwyt 13 cm na 3,5 cm. Narazie zastanawiam sie nad ASUS ROG Spatha

Ale nie wiem czy rozmiarowo bedzie git + do gamingu mmo (Wymagania jezeli chodzi o wyglad spelnia :D)

Fajnie by bylo jakby miala dodatkowe przyciski na bindy (6-20) opytmalnie najelpiej mi sie wydaje ze 7-12 bindow mi styknie ale jak bedzie sugestja zeby kupic taka myszke kotra ma 20 klawiszy do bindow i bedzie ona warta kupna nawet nie dla tych dodatkowych klawiszy to tez nie ma problemu gdyz wychodze z zalozenia ze klawiszy do bindow nigdy za malo nawet jak nie bede uzywac polowy z nich moze kiedys sie przydadza.

 

Obecnie posiadam myche Steelseries rival 600... Co moge powiedziecc wkur*** mnie fakt ze kupilem myszke nwm moze z 3 miesiace a tak jakkby obudowa gumista ktora jest tam przyklejona kleji mi sie do palca jak gram dlozej, przez to tez ta guma przyklejona na klej ktory pod wplywem temperatury mojego palucha jezdzi troche z moim palcem klej sie wydostaje ii no nie fajnie po prostu. Druga sprawa to to ze gram w gre pod prawym przycieskiem myszki jest bind na zmienianie pozycji kamery (Trzymasz przycisk i jezdzisz myszka tak jak chcesz zeby kamera byla ustawiona chyba typowe). Problem z tym jest taki ze czasami nawet jak powoli klikam i po woli steruje tym obrazem (wolniej przesowam myszke) potrafi mi myszka zblinkowac... Przy spamie naciskania prawego przycisku dzieje sie to samo czesciej (pewnie dlatego bo wiecej prob wieksza szansa ze sie to stanie nwm.) Tak czy tak nie wiem dlaczego tak sie dzieje mowilem wczensiej podkladke mam od razer firefly nie powinno byc to przyczyna i pewnie nie jest. Znajomi mowili ze cos z sensorem moze ale jak wszedlem na forum dzis zobaczylem issiues z oprogramowaniem do nich tak ze powiem tez ze posiadam taka wesje oprogramowania do mojej myszki. Dziekuje piekne i czekam na jakies propozycje kozacko wygladajacych i nie tylko wygladajacych myszek do mmo gier. Dzieki jeszcze raz. Software Version: 3.12.10

 
  • Rival 600
    Firmware Version: 2.49.0.0
Edytowane przez Szorstki1234
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...