Skocz do zawartości

Sterowniki LAN (Ethernet) I niedziałające klawisze funkcyjne.


Recommended Posts

Witam. Szukałem pół dnia sterowników do mojego laptopa i nie mogłem nic znaleźć. Mam zolty wykrzyknik nad kontrolerem ethernet a potrzebuje sterownika, poniewaz w grach po wifi mam monstrualny ping....

 

Identyfikator sprzętu:

 

 

PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_089D1025&REV_10
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_089D1025
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&CC_020000
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&CC_0200

 

 

Dodatkowo potrzebuje pomocy w sprawie klawiszy funkcyjnych ponieważ klikam FN+f1/2 etc. i.... Nic. nawet bez fn'a działały. Teraz w ogóle. Nadmienie tylko, ze laptop jest firmy packard bell (Czyli z tego co się orientuje ta firma to teraz Lenovo).

Dodatkowo zauważyłem,że klawisz esc nie działa..

 

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi, bede nagradzal plusami!

Edytowane przez tado0
Link to post
Share on other sites

jak masz z tyłu tabliczkę znamionową weź podaj dokładny model laptopa. Druga opcja możesz spróbować ściągnąć Driverbooster i automatycznie Ci ściągnie sterowniki których nie masz oraz zaktualizuje te starsze. 

Edytowane przez sword88
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety, ale ja mam windows 7 a z ósemki nie działają stery jak trzeba.

 

jak masz z tyłu tabliczkę znamionową weź podaj dokładny model laptopa. Druga opcja możesz spróbować ściągnąć Driverbooster i automatycznie Ci ściągnie sterowniki których nie masz oraz zaktualizuje te starsze. 

Super! Driver Booster pomogl i dzlala!

 

Teraz mam problem z gornym paskiem przyciskow (esc - f12) nie wiem czemu, ale przestaly dzialac (Normalnie jako f1/f2 itd. Jak i z FN). Jakies sugestie?

 

Model lapka: easynote TF71BM

Edytowane przez tado0
Link to post
Share on other sites

Te górne działają jak przytrzymasz FN czy też zero reakcji?

Wlasnie bez FN i przy wcisnietym FN zero reakcji. Tak jakby nagle przestaly dzialac? moze cos w biosie? Na swoim drugim lapku trzeba bylo jakas opcje aktywowac w biosie, tylko juz nie bardzo pamietam jaką. ESC tez nie dziala niestety.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...