Skocz do zawartości

Monitor do gier pod i7 8700 + GTX 1080


Recommended Posts

Poszukuję monitora pod taką konfigurację. Gram dużo w FPSy ale nie tylko i fajna jest ta płynność przy 144Hz więc skłaniałbym się ku takiemu monitorowi.

Dylemat tkwi w tym czy brać Acer Predator za 1399zl FHD TN 144Hz G-Sync czy iść w coś w rozdzielczości 1440p. Czy G-Sync daje coś w momencie gdy mam tyle fps co odświeżanie monitora czy nie. Mowa tutaj o grach typu far cry itp.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Poszukuję monitora pod taką konfigurację. Gram dużo w FPSy ale nie tylko i fajna jest ta płynność przy 144Hz więc skłaniałbym się ku takiemu monitorowi. Dylemat tkwi w tym czy brać Acer Predator za 1399zl FHD TN 144Hz G-Sync czy iść w coś w rozdzielczości 1440p. Czy G-Sync daje coś w momencie gdy mam tyle fps co odświeżanie monitora czy nie. Mowa tutaj o grach typu far cry itp. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

a jaki masz budżet?

Jak mamy ci doradzić jak nie wiemy ile masz na to kasy, jaką matrycę chcesz itd?

Link to post
Share on other sites

a jaki masz budżet?

Jak mamy ci doradzić jak nie wiemy ile masz na to kasy, jaką matrycę chcesz itd?

Budżet jest elastyczny to znaczy jesli FHD 24'' 144Hz to do 1500zl. Chyba ze serio mega warto grac w 1440p to moge dac powiedzmy 2300-2400. Matryca chyba TN, bo chyba ma najmniejszy czas reakcji. Va nie chcę ze względu na smużenie. Moim typem jest Acer Predator 24 " 1920x1080 144Hz G sync. Nie wiem czy w kazdej grze uzyskam te 144fpsy na ultra, oraz czy G sync daje cos gdy liczba fps jest wieksza niz czestotliowosc odswiezania monitora. Najlepszym wyborem bylby zatem 1440p 144Hz G sync ale nie wiem czy do 2300 jest cos sensownego.

ja pierd... pchać się w liliputka 23.8" i na dodatek rozdzielczość 2560 x 1440. Porażka na całej linii. Do  2k, to tylko monitory od  27". 

 

Po pierwsze dla mnie monitor 24 cale jest komfortowy, a po drugie mialem na mysli model FHD ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...