Skocz do zawartości

Nudzi mi się i nie mam w co grać. Polećcie jakieś gry.


Gość effendi360

Recommended Posts

Gram teraz w Lara Croft and the Guardian of Light i wiecie co ?

Ja bym chciał żeby Diablo 3 latało na tym samym silniku bo jak znam zycie to blizard coś spier***i i będzie lipa jak ze starcraftem 2. A Lara hula u mnie w 1080 z AAx16 w 60fpsach i nawet nie pierdnie a zzadymy potrafią tam być naprawdę ostre.

Link to post
Share on other sites

Bo dopiero co na jesieni kupiłem 24' Benq a wtedy nie planowałem zakupu takiego aż kompa i ten monitor miał być tylko do lapka podłączony. W styczniu jednak posypały się duże premie w pracy i szarpnąłem się na PC. Jeśli będę zmieniał monitor teraz (może w lipcu) to szarpnę się już na coś 120Hz - pod 3D.

Link to post
Share on other sites

Pochwal się w czym robisz... albo w jakim kraju.

OT.

 

Znajomy na początku 2009 roku powiedział mi o tworzącej się grupie marketingowców, którzy mieliby utworzyć sieć sprzedaży bezpośredniej w Polsce (net-marketing). Kapitał i model amerykański. Nazwy produktu nie wymienię, powiem, że chodzi o wellness. Zainteresowałem się tematem, poszedłem na mocno zakrapiane spotkanie, i... uznałem, że to jakaś wielka ściema. Cyfry były zbyt piękne, rzekoma dostępność klientów wręcz bajkowa. "Wellness w Polsce? W życiu!". Mamy kwiecień 2011, a ów znajomy zgarnia 3,000 złoty miesięcznie pensji dodatkowej, za coś czym zajmuje się przez 4 godziny w sobotę.

 

Inny przykład. Pewna agencja reklamowa z Poznania za stworzenie projektu wyklejki na pewnego banku zażyczyła sobie 20,000 zł. Bank, jak to bank placówek ma wiele, a każda placówka to okna w innym formacie. Więc wg ów agencji koszta całego przedsięwzięcia to 70,000 zł. Plus 2 tygodnie czasu na stworzenie/prze-formatowanie wszystkich wyklejek. Dużo pieniędzy, i masa czasu. I tutaj w tej historii pojawił się pan Kowalski, który powiedział, że za 15 zł od placówki w ciągu 5 dni wykona komplet wyklejek na całą Polskę. Raz na trzy miesiące 5 dni pracy i 9,000 zł w kieszeni.

 

Polska to kraj w którym można zarobić, ale trzeba ruszyć dupsko, chodzić z kilofem i kopać tam, gdzie coś "zabłyśnie". A już trafi się żyła złota.

Link to post
Share on other sites

Bardzo dużo czasu zajmują Tycoony i szeroko pojęte strategie ekonomiczne. Ale to trzeba lubić.

Polecam Anno1404, Sidmeiers Railroads, Cities in Motion (30pln) czy Settlers 7.

 

GTX570 Sli piękna rzecz. Sam bym sobie takie coś strzelił gdybym nie miał tez innych kosztownych hobby, ale z drugiej strony sam widzisz że sprzęt jest a w co grać nie ma :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...