Skocz do zawartości

Nudzi mi się i nie mam w co grać. Polećcie jakieś gry.


Gość effendi360

Recommended Posts

Miałem to samo. Dorwałem Bulletstorm i było zajęcie na nudny weekend.

 

@SP1DER987: Dobra propozycja, ale wiesz :P Ktoś dziewczyny może nie mieć lub wyjechała, albo po prostu nie lubi siedzieć przy 15 stopniach na wietrze :)

Link to post
Share on other sites

@up

A kto powiedział, że to musi być stała dziewczyna, niektóre lubią się bawić itp :P

Wczoraj z kumplami skoczyliśmy nad jeziorko ale że wiało, to wjechaliśmy do pobliskiego lasku a ogrzaliśmy się wiadomo czym (nie rozpaliliśmy ogniska) więc argument o zimnie odpada :)

A co do tematu to może NFS World albo Gothic 2?

Link to post
Share on other sites

Proponuje spotkać się z dziewczyną albo kumplami przy piwku nad jakimś jeziorkiem

Nie piję alkoholu a dziewczyna siedzi w Częstochowie u rodziców :P

Rower czy strzelanie z wiatrówy odpada - mieszkam w górach, jest 11 stopni. :)

 

NFS World albo Gothic 2

Gothic - za stary. A ten NFS dobry ? Pykam od czasu do czasu w Shifta 2 ale powyłączałęm wszystkie wspomagacze i poziom trudności mnie rozwala. Jest jeszcze Lara Croft and the Guardian of Light, ale to nie na długo starczy. Zawsze zostaje partyjka w Combany of Heroes po sieci, ale znowusz przegrana, czasem kosztuje mnie sporo nerwów ;)

Link to post
Share on other sites

Stary ale jary :P Co do NFSW to mi się przyjemnie gra pomimo tego, że gra nie jest zbyt popularna i chwalona. Wyszło sporo patchy tak że twórcy ciągle poprawiają grę, dodają nowe opcje jak np pościgi drużynowe. Jednym się podoba innym nie. Kwestia gustu :) Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Link to post
Share on other sites

No właśnie kupiłem Conviction ale będzie dopiero jutro :P

Risen - Skończony.

MoH - Skończony.

Metro - Skończone.

Gothic 4 - Kicha.

Assasins z chęcią jeżeli ktoś w końcu potwierdzi że na oryginale nie ma tych cholernych przycin i animacja jest na poziomie stałych 60kl/s.

Link to post
Share on other sites

Black Ops skończyłem w zeszły weekend; Nad kupieniem HP się właśnie zastanawiam.

Potrzebuje coś na max dwa tygodnie zanim te potwory znajdą się razem w obudowie :P

 

http://img17.imageshack.us/img17/6017/asdre.jpg

 

A co byście wybrali NFSHP czy PoP Forgotten Sands ?

Link to post
Share on other sites

Hot Porsuit poza tym, że ma ładną grafikę to jest beznadziejny. Model jazdy jest kiepski i brak możliwości tuningu. Jedyne co bardzo mi się spodobało w tej grze to otoczenie. Nie raz zaliczyłem bandę czy słup, bo podziwiałem widoki lub to jak zwiększa się ilość śniegu gdy jedzie się wysoko w góry. :P

Uważam, że Shift 2 jest dużo lepszy. W 2 bardzo poprawili sterowanie autem podczas driftingu, w Shifcie 1 drifting to była porażka, a w dwójce jest całkiem przyjemny.

Link to post
Share on other sites

To poważny problem mam go dość często kiedyś myślałem że nie dam rady zagrać we wszystko co dobre ale zagrałem. Nie mam laski nie znoszę imprez i nie pije alkoholu a kumple wyjechali do irlandi zostałem sam więc gram. Niestety gry sa coraz krótsze szczególnie strzelaniny dlatego polecam ci strategie supreme commander koniecznie z dodatkiem "w obliczu wroga" gra ma imponujące wymogi sprzętowe mimo ze najnowsza nie jest wyobraź sobie 7 sterowanych przez komputer frakcji i twoja do tego i każdy ma po 1000 jednostek procesor męczy się na maksa tego nawet najszybszy i7 po OC nie wytrzyma. Gra jest trudna wymaga jednak w równym stopniu szybkości, sam jak gram to zawsze ze stoperem i mierze czas ile mi zajmuje dany schemat rozbudowy i osiągnięcie danej technologi. Najlepsza zabawa jest przez sieć z kumplami gra ma tryb widza do tego jest do niej masa modów. A tak wo gule to nie ważne w co grasz ale z kim wiem ze bardzo malutko ludzi gra ze sobą wolą sami bo boją się przegrać albo stresuje ich współzawodnictwo nie wiem ale nawet stara gra da ci wiele radości jak masz dobrego przeciwnika. Często gram z kumplem z irlandi gramy i gadamy na scype.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...