Skocz do zawartości

Telefon dla starszej osoby. Jaki?


Gość usunięty

Recommended Posts

Gość usunięty

Poszukuję następcy Nokii 3100. Telefon ten używała starsza osoba, dlatego też u następcy nie potrzeba ani mp3, ani radia, ani wifi czy netu (oczywoście jak będą to ok ale nie jest to konieczne). To ma być tel do rozmów z większym wyświetlaczem i z klasycznym designem (klapka czy rozsuwanie odpadają w przedbiegach). No i koniecznie musi to być Nokia.

 

Acha - do 150zł.

 

Pomożecie?

Link to post
Share on other sites

Ja również polecam Emporie np. http://allegro.pl/emporia-talkpremium-v ... 88107.html . Moja babcia używa, jest bardzo zadowolona. Bardzo głośny, wielkie litery, bardzo łatwa obsługa.

Co do myPhone, to też takowego posiadała, ale sporo błędów w menu się pojawiało, zawieszał się, chociaż za te pieniądze niema co narzekać i da się jakoś wytrzymać :D .

Link to post
Share on other sites

Co do myPhone, to też takowego posiadała, ale sporo błędów w menu się pojawiało, zawieszał się, chociaż za te pieniądze niema co narzekać i da się jakoś wytrzymać .

Eee jakich błędów? Zapłaciłem za niego 180 zł i nie zauważyłem żadnych błędów czy niedoróbek.

Link to post
Share on other sites

Może jakiś nowszy soft? JA tylko opisuję jakie miałem doświadczenia, np. dodawałem użytkownika, wpisałem imię, nr telefonu, po czym klikam ok i... wraca do menu i od nowa, za drugim razem już było ok :D , no i czasem się zawieszał, wyjmowanie baterii i potem było ok. Ale nie chcę oczerniać firmy bo na prawdę nie jest źle, swego czasu motrolle i inne takie były znacznie gorsze ;) .

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

To prawda te stare nokie są niezawodne, zresztą widuję jeszcze całkiem sporo ludzi, którzy z tego modelu korzystają. Najpewniej można kupić taki telefon w jakimś komisie. Co prawda dla osób starszych istnieją specjalne linie tych większych marek, poza tym można zdecydować się na telefon marki wyspecjalizowanej w tego typu produktach, najczęściej z dużą, wyraźna klawiaturą, przyciskiem SOS, głośnymi dzwonkami, szeregiem bajerów dostosowanych do osób starszych. Takie modele oferuja wyżej wymienione formy, do tego grona zalicza się również barel poland. Warto rozważyć taki właśnie zakup :) W końcu nie można być specjalistą od wszystkiego, prawda?

Link to post
Share on other sites
  • 5 lat później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...