Skocz do zawartości

Telefon za 1000-1500 zł


Recommended Posts

Honor Play jeśli zależy Ci na NFC lub Pocophone F1 jeśli NFC nie trzeba, na P20 lite i Mate 20lite nie warto patrzeć nawet. 

Opcjonalnie z mniejszych jeszcze Xiaomi Mi A2 Lite, mały, całkiem sensowny telefon z android one. 

Edytowane przez Chelsey
Link to post
Share on other sites

Bo 'lite' są słabe i porównując je w konkurencją w tym przedziale cenowym nie oferują niczego co sprawia, że warto je brać pod uwagę. Mają taką popularność głównie dlatego, że są 'wpychane' do tanich abonamentów, zresztą takie ich przeznaczenie. 

Link to post
Share on other sites

Generalnie to na wszystkim. :D Nie potrafię sprecyzować czego najbardziej potrzebuję. Szukam raczej telefonu uniwersalnego, jak najlepszego w danym przedziale cenowym. NFC nie jest konieczne, aparat też nie musi być jakiś mega dobry, wystarczy, żeby był przyzwoity, w gry nie gram, więc jeśli chodzi o płynność, to wymagam jej tylko w codziennym użytkowaniu, np. przy przeglądaniu internetu.

Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem z naciskiem na: bateria, płynność, wsparcie producenta, aparat i koniecznie NFC. Wybrałem nokie 7 plus i po jednym dniu użytkowania jestem już pewny, że wybrałem słusznie. Cena sklepowa to 1699zl, ja kupiłem swoją z outletu xkomu (ze zwrotu regulaminowego, wszystko w 100% sprawne i normalna gwarancja 2 lata, jedynie brakowało fabrycznych folii) za 1449zl. Z fajnych rzeczy to android one i spora bateria 3800. Aparat jest normalny, w dzień jak większość zrobi dobrą fotkę, w nocy wiadomo, szału nie ma. Możesz rozważyć, tylko jest ona dosyć spora, bo to 6 cali bez notcha.

A co do innych to jak telefon ma być uniwersalny to zarówno honor Play jak i poco F1 się sprawdzą. Oba mają dobre baterie, aparaty właściwe do swojej półki cenowej. Honor jest z metalu, poco z plastiku. Honor ma NFC, poco nie. Jedyna uciążliwa rzecz w poco to ogromny notch, który uniemożliwia wyświetlanie powiadomień na pasku. W kwestii wsparcia nokia pewnie wygra z oboma wspomnianymi telefonami ze względu na android one.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie sugeruj się rozmiarami ekranu a wymiarami. W przypadku notcha często 6-6,2 cala jest jak 5,5 w starych proporcjach. Ale jeśli są mimo wszystko za duże to LG G6 (z tym, że bateria szału nie zrobi oraz przedni aparat jest mocno nieflagowy). Ewentualnie z tańszych propozycji Xiaomi Mi A2 Lite, największym plusem jest bateria i android one. Minusem brak NFC i już dosyć stary (co nie znaczy, że zły) snap 625. 

Link to post
Share on other sites

Chyba P20 lite? Według mnie tak. LG G6 to exflagowiec więc inna półka i oprócz baterii będzie lepszy we wszystkim od obu wymienionych. Z kolei największym plusem Mi A2 Lite jest czysty android, który nie jest przeładowany syfem jak w przypadku nakładki Huaweia. Poza tym Mi A2 Lite ma zdecydowanie lepszą baterię 4000 vs 3000 w Huawei. I lepsze wsparcie, bo z racji tego, że jest w programie android one ma 2 lata zapewnione aktualizacje androida oraz 3 lata aktualizacje zabezpieczeń. 

Link to post
Share on other sites
Jeżeli zależy Ci bardziej na wydajności i samej optymalizacji urządzenia zwróciłbym uwagę bardziej na A2. Przy czym Xiaomi nie mają wsparcia dla technologii zbliżeniowej nfc co jest niewątpliwym minusem. Drugi to aparat, i pod tym względem skłaniałbym się ku LG G6 który  gwarantuje dobrą jakość zdjęć :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...