Skocz do zawartości

Prosze niech mi ktoś powie za ile moge sprzedać komputer !!!


Recommended Posts

Płyta głowna socket 370 ASUS CUPLE VM

Procesor intel Pentium III 1GHz dorzucam Intel Celeron 900MHz copeprime

Pamięc ram 256 w 2 kościach SDRAM

Karta dzwiękowa YAMAHA z MIDI portem

Dysk twardy 160GB MAXTOR Diamond Max Plus 10

Karta sieciowa Realtek 10\100 8139D

Dodtakowy hub na 2 usb podpiety do płyty głownej

Zasilacz 350 WATT Obudowa Mini Tower zwykła z poleasingowanego komputera

Nagrywarka CD-RW X52 Aopen

Głosniki stereo TEAC 2X1WATT

Klawiatura tracer Najprostrza srebrna

Myszka A4 tech optyczna

Monitor AOC 17' CRT płaski Kineskop świetne kolory Energy saving ,energy star ,

Obmiejszona ilośc emisji fal.

Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Może na części było by więcej kaski :) Ale sprzęt dziesięcioletni to już mało chodliwy. Tak ze 100PLN. Może parę groszy więcej. W końcu jest monitor, tylko teraz wszyscy napaleni na płaszczki są nawet jak jakość obrazu mizerną mają. Ja rok temu kupiłem za 150 PLN skrzynkę bez monitora od kolegi ale chyba nieco przepłaciłem. Ale przynajmniej wiedziałem co kupuję i jak to chodzi. Duron 1,2GHz, 512MB, GF 2MX 200 i GF 6600, Maxtor 40GB, FDD, DVD-RW Samsung, CD-RW LG, CD-ROM LG, zasilacz Rubikn 300W i obudowa Codegen. Miałem CRT dostać gratis ale już miałem swoje to drugi nie był potrzebny. Tak więc teraz na pewno tyle nie weźmiesz za niego.

 

Dla tego kompa słuchanie muzyki to jest wyzwanie zapewne :P

Nie przesadzaj.... ja na podanym powyżej kompie śmigam po necie, słucham muzyki, czasem jak mi się nie chciało TV włacząc to filmy oglądałem, pracuję z pakietem Office i czasem pogadam na GG. Fakt, ze do bardziej ambitnych zadań mam inny komputer ale ten w wymienionych przeze mnie spisuje się dziarsko.

 

Nie zauważyłem tego GeForce FX. To może za te 140 PLN pójdzie. Grafiki pod PCI w cenie a i dysk 120GB też jego mocną stroną jest. Sam jest warty 50PLN.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...