Skocz do zawartości

Nowe głośniki do 400 zł - doradźcie


Recommended Posts

Witam, w innym temacie składam zestawik komputerowy i mało kto wypisuje w pozycji głośniki cokolwiek. Poszukuje głośników do 400 zł najlepiej 5.1.

 

Chcem by były to głosniki w drewnianej obudowie, najlepiej bez zbednego zasilacza. Bo np. głośniki Microlab FC-730 5.1 dosyc ciekawe i dużo ludzi je chwali, jednak ten dodatkowy zasilacz to niepotzrebnie zajmować będzie mi miejsce. Z kolei w głośnikach Easy Touch ET-678 Madness subufer jest za duzy żeby mi się gdzie kolwiek zmieścił. Jak narazie myślę, że najlepszym rozwiążaniem będą jakieś głośniki firmy Genius np. Genius SW-HF 5.1 5100. Chociaż w tym modelu ten subufer też jest dosyć duży ale nie tak jak w Easy Touch ET-678. No i oczywiście aby do zestawu był pilot. I tutaj mam pytanie. Czy jest w ogóle możliwość kupienia głosników z pilotem, który będzie umozliwiał sterowanie programem do muzyki np. MediaPlayerem czy Winamp'em. Chodzi o np. zmianę utworów na następny czy poprzedni?

Link to post
Share on other sites

Bierz te Genius, są naprawdę dobre, co do pilota to jak laki32 napisał, musisz oddzielnie kupić, niestety ale nie ma takich głośników, które sterowałyby za pomoca pilota odtwarzaczami, chyba że kupisz Logitech Z-5500 ale nie jestem pewny co do obsługi odtwarzaczy na kompie. Oczywiście piloty Logitecha serii Harmony, ale cena ich powala :)

Link to post
Share on other sites

Microlab Solo 5C - jeżeli masz zintegrowaną kartę dźwiękową, i słuchasz mp3, to aż będziesz szukał nowej karty dźwiękowej, tak dobrze grają. Naprawdę, głośne, porządne głośniki 2.0 :)

Hmm... mam zamiar miec zintegrowana karte graficzna, a nie kupować nowa :D. A co do Microlabow to faktycznieniezle sa i duzo ludzi poleca ale jednak 2.0 to nie jest moj cel. 4.1, 5.1 to jest to czego szukam ;p

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Polecam zakupić model 6000 Genius'y. Ja już je kupilem tez myslalem nad 5005 i 5100. Jednak znalazlem sklep dosyc tani i za 488 zl najtaniej w polsce zakupilem Geniusy 6000, a z tego co widzialem stanialy jeszce bardziej na tej stronie. Polecam ten link: http://www.kirk.pl/pricelist/item.aspx?PID=C1400628. Ja zaplacilem 488 zl z przesylka Wiec dolazysz te 60 zl i juz masz model 6000. za******e sa mocniejsze od 5100 do etgo ladny design i nawet nei tzreba miec dobrej karty dzwiekowej. Mi wystarcza zintegrowana i tak genialnie oddaje glebie w filmach, tonacje w muzyce i wszytsko co najlepsze w grach :).

Link to post
Share on other sites

Moc tych glosnikow to jedynie 140W. Co wiecej ich wyglad jest mierny w porównaniu do Geniusów 6000. Czytalem opinei ze szumia ale to pewno jacys fanatcy psiza bo pewno graja rownie dobrze i czysto jak Geniusy. Jednak moc i plastyik oraz design nie przekonuja do zakupu Logitechow.

Link to post
Share on other sites

To kup sobie glosniki za 50 zl.

Dla Ciebie naprawdę moc jest najważniejsza?

A co byś powiedział o monitorach studyjnych? U mnie w pokoju są dwie, stare polskie kolumienki podłączone pod jeszcze starszy polski wzmacniacz który ma 2x35w. I zapewniam Cię że jakością dźwięku potrafi przebić nie jeden dziesiejszy wzmacniacz "super - duper - mega power" 4x200w!

Link to post
Share on other sites

Mowimy o glosnikach w rozumieniu: jakoś-cena. Do pokoju o rozmiarach max 5m^2. A nie o studiu nagrań. Jeśli kupić cos ciekawego do komputera i pasujace tez np do telewizora lcd to polecam Geniusy bo to glosniki dosyc tanie a jakos jest swietna. Sa dobrze wykonczone i ich moc jest wystarzcajkaca na male pomeiszczenia. Co wiecej jesli ktos nie chce az 5 satelit i woofera to microlaby solo7c moze sobie kupić, gdzie moc jest miejsza jednak to juz bardziej glosniki komputerowe i tez swietnie wykonczone oraz dobrze odtwarzajace dzwieki z piosenek itp.

 

Mowiac o mocy mialem na mysli taka na pokoj maly w bloku.

Link to post
Share on other sites

lepiej kupowac pomalu a dobre rzeczy a w szczegolnosci dotyczy to glosnikow roznica pomiedzy gowienkami a glosnikami jest warta jak dla mnie "kazdego" zachodu - wiec kompletuj na zasadzie kupie dwa za rok drugie dwa

mozesz tez poszperac w tym sklepie

http://www.newpro.sklepyinternetowe.net ... sort=price

 

"od biedy" ewentualnie od razu np cztery takie lub gigaworksy T20

http://www.eukasa.pl/komputery/sklep/36 ... r-rs-215r/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...