Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie karty graficznej ponieważ za niedługo mam zamiar nabyć nową.

Cały czas grałem na integrze - A10-7700K 3,4 Ghz

Osiągałem 25 fps w fortnite na najniszych ustawieniach.

Chciałbym prosić was o rade Mianowicie Nie wiem jaka karta graficzna będzie pasowała najlepiej 

potrzebuje karty graficznej do gier takich jak: CS, FORTNITE, GTA V, FIFA, 

Od razu pisze, że nie potrzebuje grać na wysokich ustawieniach wystarczy mi fullHD

Specyfikacja komputera:

zasilacz - ATX-450 BanditPower 450w 230v 

płyta główna - MSI A68HM-E33 V2 (MS-7721) (P0)

RAM - 8,00GB Single-Channel DDR3 @ 798MHz (11-11-11-28)

Procesor - AMD A10-7700K 3,4 Ghz

Grafika - 1024MB ATI AMD Radeon R7 Graphics (MSI) (zintegrowana z procesorem)

 
OD RAZU MÓWIĘ, ŻE NIE CHCE KOMENTARZY TYPU KUP NOWY PROCESOR ITD ITD... Chciałbym tylko odpowiedz jaka karta graficzna mi się najbardziej opłaci w cenie do 550 zł. Wiem o tym, że mój procesor to syf... Ale mimo wszystko chciałbym się zapytać jaka karta graficzna najbardziej opłaci do tego procesora i wyżej wymienione gry miały 60-120 fps w fullHD.

Chciałem jeszcze dodać, że mam 1 kość ram 8gb 

Link to post
Share on other sites

Najpierw to ja bym wymienił zasilacz, do tego bał bym się podłączyć jakąkolwiek kartę graficzną.

 

Max co dostaniesz przy dzisiejszych cenach to GF 1050/1050Ti ale używane.. Nie dziw się jak coś Ci się zacznie kopcić z obudowy :D

Link to post
Share on other sites

Najpierw to ja bym wymienił zasilacz, do tego bał bym się podłączyć jakąkolwiek kartę graficzną.

 

Max co dostaniesz przy dzisiejszych cenach to GF 1050/1050Ti ale używane.. Nie dziw się jak coś Ci się zacznie kopcić z obudowy.

 

Dobrym posunięciem było by zmienienie:

 

płyty głównej na: 

 ECS H110H4 -CM2 DDr3 s1151 USB 3.0

procesora na:

Intel Core i3-6100 3.7 GHz 

Zasilacza na:

COOLERMASTER G450M 450W

I do tego karta graficzna:

Gigabyte GeForce GTX 1050 Windforce 2GB

 

Link to post
Share on other sites

Po co drugi taki sam temat, jeden wystarczy.

http://forum.benchmark.pl/topic/268437-karta-graficzna/


Za 550-600pln kupisz nowego gtx 1050 2gb (czy twój monitor posiada wejście cyfrowe, dvi, hdmi, dp - bo te karty nie obsługują vga, d-sub) lub używanego gtx 960 2/4gb - lepiej polować na wersje 4gb - karty dadzą radę w w/w grach, reszta zależy od procesora. 

Osobiście to tego procesora kupiłbym gtx 750ti 2gb za 300pln.

Link to post
Share on other sites

Po co drugi taki sam temat, jeden wystarczy.

http://forum.benchmark.pl/topic/268437-karta-graficzna/

Za 550-600pln kupisz nowego gtx 1050 2gb (czy twój monitor posiada wejście cyfrowe, dvi, hdmi, dp - bo te karty nie obsługują vga, d-sub) lub używanego gtx 960 2/4gb - lepiej polować na wersje 4gb - karty dadzą radę w w/w grach, reszta zależy od procesora. 

Osobiście to tego procesora kupiłbym gtx 750ti 2gb za 300pln.

 

A Jeżeli kupiłbym nowy procesor athlon x4 880k 4 rdzenie 4 wątki bazowe 4,00Ghz Do tego Gtx 750 ti 

+ nowy zasilacz 

COOLERMASTER G450M 450W

 

Opłaciło by mi się to? 

Edytowane przez Pikoseq
Link to post
Share on other sites

Nie bardzo. Na fm2 nie ma odpiednio wydajnych cpu. Sprzedaj cpu i plyte kup cos od intela pod gry.

Lub zostan na tym co masz i dokup 750ti wzrost wzgledem igpu bedzie spory, jak to ci nie wystarczy to przesiadka na i52400 i72600 i uzywane mobo s1155 plus twoje ddr3 najtanszym kosztem. Jak wiekszy budrzet to cos na s1151 i ddr4.

Link to post
Share on other sites

Nie bardzo. Na fm2 nie ma odpiednio wydajnych cpu. Sprzedaj cpu i plyte kup cos od intela pod gry.

Lub zostan na tym co masz i dokup 750ti wzrost wzgledem igpu bedzie spory, jak to ci nie wystarczy to przesiadka na i52400 i72600 i uzywane mobo s1155 plus twoje ddr3 najtanszym kosztem. Jak wiekszy budrzet to cos na s1151 i ddr4.

 

a wystarczył by: i3 4130 4 x 3,4Ghz + mobo by się znalazło

i do tego gtx 750 ti?

 

W fortnite przy fullHD chciałbym stałe 60 fps

i w gta v FullHD bez spatków poniżej 30 fps

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...