Skocz do zawartości

Fallout Nev Vegas microshuttering.


Gość effendi360

Recommended Posts

Witam;

 

Mam pytanie dotyczące microshutteringu w New Vegas, Falloucie 3 i Oblivionie.

Jest to znany, szeroko omawiany problem i ma coś wspólnego z błędem w engine, na którym latają te gry. Podobno istnieje jakiś fix, który likwiduje to wkurzające przycinanie.

Próbował ktoś z Was go ? Działa ?

Bardzo chciałbym skończyć F3 i NV ale z tym cholernym przycinaniem nie da się grać !

Link to post
Share on other sites

Ja pierdziele. Gdzie wy mieszkacie, koło Fukushimy? Jak można zauważać przycinki przy stałych 40FPSach? Zresztą, nie zdziwię się jeżeli masz spadki do kilku fps. Bo jak widzisz "mikroprzycinki" przy 40 fps to mi coś nie pasuję.

Link to post
Share on other sites

"mikroprzycinki"

- nic nie mają wspólnego ze spadkami fps. Radze najpierw dokładnie zapoznać się z problemem microshutteringu i dowiedzieć się dokładnie na czym on polega. On gra w 40 klatkach więc nie osiąga pełnej płynności animacji jaką daje 60 fps lub więcej. W takim wypadku nie jest wstanie zauważyć microshutteringu, który na pewno też u niego występuje. Tylko niech nie mówi że on problemu nie ma a ludzie na łbach stają żeby to zlikwidować. Jest nawet cała seria jakichś modów, osobny do każdej wersji gry, które niby ten problem likwidują. Dlatego założyłem ten temat żeby się dowiedzieć czy ktoś z takich rozwiązań korzystał i czy to działa. Bo jeśli nie to szkoda mi wywalać kilkadziesiąt złotych na tą grę.
Link to post
Share on other sites

do gier typu FPS 30 klatek to za malo!!!

tu nie chodzi o plynnosc wyswietlanego obrazu, a o plynnosc poruszania myszka. do takich gier MINIMUM to 60fps lub wiecej. wlacz ta sama gre na 30fps'ach, a potem na 100. jesli wlacze np. crysis 2 i nie bede niczego dotykal ( mysz, klawiatura ) to nawet przy 30fpsach bedzie plynnie, a w momencie kiedy zaczne grac, ruszac sie, to bedzie to za malo.

przy 30fpsach ciezej sie celuje, ruchy nie sa plynne, obraz skacze.

przy 60+ celowanie jest plynne, obraz nie szarpie.

http://www.boallen.com/fps-compare.html

Link to post
Share on other sites

Znajdź różnicę bez slow motion, ludzkie oko odbiera 29 fps jakbyś nie wiedział. Pozdro i nie zaglądam tu bo zaraz dostanę zjazd od posiadacza super napinającego sprzętu.

 

Zjazd? A za co ? Że nie widziałeś nigdy naprawdę płynnej rozgrywki w 60fpsach ?

Jak grałem na konsolach i miałem słaby sprzęt PC to też mi się wydawało, że moje 34 fps w far cry 2 to jest płynnie.

 

@.daft

 

Wielkie dzięki za tego linka.

 

@Evil_Genius

 

Obczajałeś linka ? Widzisz różnicę czy dalej nie ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...