Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry
  • Maksymalna kwota : 7500 licząc razem z monitorem
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jak najszybciej
  • Których części potrzebuję : wszystkich
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Monitor: Full hd 24 cale
  • Specjalne wymagania W miarę możliwości by nie był za głośny
  • Własna propozycja zestawu : Mógłbym stworzyć jakiś zestaw w konfiguratorze, ale i tak by był oparty na schemacie gtx 1080+ i5 8600 + 16 gb ram + 240gb ssd + 1tb HDD więc nie będę kombinować. Mam prośbę, aktualnie mam w gotówce 4000zł, chciałbym resztę wziąć na raty w euro agd z racji na ich 0%, myślałem żeby wziąć tam grafikę i monitor, ale może macie inny pomysł jak to rozwiązać.

Dodatkowo mogę skorzystać z 10% zniżki na amazon de, https://www.amazon.de/Gigabyte-GeForce-GV-N1080WF3OC-8GD-Grafikkarte-Schwarz/dp/B01J66BMXC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1534923383&sr=8-1&keywords=Gigabyte+GeForce+GTX+1080+8GB+GDDR5X+256bit+Windforce+OC ta karta wychodzi mnie 450 euro z promocją.

Link to post
Share on other sites

W sumie kompa i tak się kupuje raz na kilka lat, więc mogę trochę dopłacić do 8700. Co powiesz o tym zasilaczu 

 

https://www.x-kom.pl/p/308096-zasilacz-do-komputera-silentiumpc-550w-supremo-m2-gold.html

 

Tej płycie głównej

 

https://www.x-kom.pl/p/384544-plyta-glowna-socket-1151-msi-z370-sli-plus.html

 

Oraz czy fortis 3 wystarczy by to schłodzić odpowiednio, czy lepiej kupić coś odrobinę wydajniejszego :)

 

Ostatnia niewiadoma to karta graficzna, kompletnie nie znam tematu kart graficznych więc tutaj zdawałbym się na was, byle była w miarę cicha.

 

Komp będzie służył głównie do gier AAA, skończyłem ogrywać na wiedźminie bo na tyle mi poprzedni komp pozwolił, więc mam trochę do nadrobienia, ale oczywiście chciałbym odpalić też nowe gry, które wyjdą :) Zastanawiam się czy nie opłaca się kupić kompa bez karty graficznej i poczekać na testy rtx 2070, ale pewnie jest to mało prawdopodobne by miała wydajność 1080TI tylko będzie to coś pomiędzy 1080 i 1080 ti.

Link to post
Share on other sites

 

 

 

W takim budżecie, Seasonic Focus 550W

 

 

 

 

Ok

 

 

 

Oraz czy fortis 3 wystarczy by to schłodzić odpowiednio, czy lepiej kupić coś odrobinę wydajniejszego

 

Pod 8700 non-K spokojnie wystarczy, pod OC może być za mało. 

 

Na temat wydajności RTX trzeba czekać. Póki co gdybanie. Do tego dochodzi jeszcze kwestia cen. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...