Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

 

szukam smartbanda do ok. 200zł. Powinien być dostępny w Polskich sklepach (internetowych). Rozglądałem się za mi bandem 3 i honorze bandzie 3. Może ktoś ma o nich jakieś zdanie albo ma inne ciekawe propozycje.

 

Zależy mi na krokomierzu (oczywiście), powiadomieniach (wibracje wystarczą) z różnych aplikacji i wyświetlaniu imienia (nazwy z kontaktów) podczas otrzymania wiadomości lub połączenia przychodzącego, długi czas pracy (14 dni wystarczy, byle by nie ładowanie co 3 dni), wodoszczelność (chciałbym zapomnieć o opasce i nie zdejmować jej np. podczas prysznicu), automatyczna rejestracja snu i inne praktyczne bajery mile widziane.

 

Nie mówię że bajery wymienione wyżej są wymagane. Jak opaska nie będzie mieć jednej rzeczy to nie znaczy że jej nie będę oglądał. Za wszystkie propozycje i porady z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Mi Smart Band 3 i będziesz mega zadowolony. Mam co prawda dwójkę i ma wszystko co trzeba a Band3 jest deko lepsza.

Chyba skuszę się na tego mi banda 3 tylko problem taki że potrzebny mi wręcz natychmiast. Najlepiej abym miał go w środę już na ręce. Jest w fajnej cenie na ProLine ale aktualnie ma status "Towar na zamówienie". Ktoś wie o co w tym chodzi i kiedy bym otrzymał banda?

Link to post
Share on other sites

Miband 3 spełni Twoje oczekiwania. Sam używam, ładowany był w poniedziałek wieczorem obecnie ma 75% baterii. Używam krokomierza, powiadomień (połączenia, smsy, fb, messenger), z monitorowaniu snu nie korzystam, ale i tak jak widać bateria daje radę. A co do Proline z tego co się orientuje to mieli ostatnio na stanie, ale widać się wszystkie rozsprzedały, więc kwestia kolejnej dostawy zapewne. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...