Skocz do zawartości

Defragmentacja ?


Recommended Posts

A jak to jest z defragmentacją w Win7? Co nie odpalę defragmentacji to system nie widzi takiej potrzeby (wbudowany lub nie). Nawet jak dużo nowych plików poprzenoszę, pokopiuję, zainstaluję itd. Czy jednak dzięki systemu ideksowania nie ma takiej potrzeby?

Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z IE9 bo uważam, że bije ff na głowę, tak samo jak reszta. IE9 ma lepsza obsługę standardów i nie wprowadza pierdół typu ramki na obrazkach. Jak koduję strony to na wszystkich przeglądarkach działa (włącznie z IE9) tylko na ff trzeba robić fixy.

 

Jak porównasz szybkość to FF też jest w ciemnej du**e murzyna, a dla mnie to ważne.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Aha no w końcu te firmy muszą z czegoś zarabiać. Programy takie jak diskeeper czy perfect disk na pewno są lepsze od windowsowego defragmentatora ale jeśli on sam sygnalizuje, że jest ok to raczej tak jest :)

 

Częsta defragmentacja prowadzi do obniżenia wydajności.

Link to post
Share on other sites

Ja na to patrzę zupełnie inaczej, jaki masz wpływ na to co defragmentujesz i jakim sposobem ?. W O&O Defrag jest do dyspozycji kilka systemów defragmentacji i zapewniam Cię że ponoszą wydajność zamiast ją obniżać. Oczywiście nie korzystam z automatu za wyjątkiem defragmentacji plików systemowych podczas bootowania, czy wbudowany w OS'a to potrafi ?.

 

Interfejs jest przejrzysty i prosty w obsłudze ale w opcjach zaawansowanych jest naprawdę sporo fajnych rzeczy.

 

http://i1-news.softpedia-static.com/images/extra/WINDOWS/large/O&ODefragProfessional_03large.png

 

Link to post
Share on other sites

Ja przyznaje ci oczywiście rację, że taki O&O defrag jest lepszy. Mnie chodzi tylko o to, że jeśli defragmentator windowsowy zgłasza, że nie trzeba defragmentować dysku to lepiej tego nie robić bo jeśli robi sie to za często to system działa wolniej zamiast szybciej.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...