Skocz do zawartości

Wybór telefonu do 450 euro


Recommended Posts

Witam. Chciał bym żebyście mi doradzili w wyborze telefonu.Obecnie jestem w Niemczech. Mój budżet to około 450 ojro.

W tym przedziale cenowym są Galaxy s8, Huawei mate 10 pro, Huawei p20, LG v30 i oraz najtańszy z nich honor 10.

Najbardziej zależy mi na dual sim i aparacie.

Dual sim w drugiej kolejności.

Sugeruje się strona idealo.de gdzie czasami są fajne promocje.

Ostatnio Galaxy s8 w Niemieckim Media Markt był po 399 ojro 

Liczę na waszą pomoc

 

Edytowane przez Kajakos
Link to post
Share on other sites

Co do telefonu osobiście polecam Mate 10 Pro. Używam ponad 3 miesiące i jestem zachwycony. Mam bezpośrednie porównanie do Galaxy S8+ i nie zamieniłbym się ;)

 

- Czytnik linii działa w ułamku sekundy, podobnie skaner twarzy, 

- Aparat robi robotę, jest po prostu mega,

- Bateria wystarcza na dwa dni,

- irda (na telefonie jest fabryczna apka do pilotów TV, dekodery itp.) przydaje się ;) 

- wyświetlacz również na plus, wyraźny ostry 6 cali a telefon nie jest ogromny, 

- dual sim,

- szybkie ładowanie, jest na prawdę szybkie,

- wygląd telefonu również mocno na plus, plecki na prawdę robią efekt,

- wodoszczelny, 

 

Telefon bardzo szybki nie muli, śmiga aż miło. 

Link to post
Share on other sites

Zwykła S8 byłaby dobrym wyborem, przede wszystkim dobrze prezentuje się cenowo bo ostatnio troche spadła. Na plus sprawdzony wyświetlacz SuperAmoled i świetnej jakości aparat.
Sama bateria ( 3000 mAh) mogłabyyć nieco lepsza, tutaj nie spodziewałbym się rewelacji pod względem długości pracy na baterii. 
 

Link to post
Share on other sites

W Niemczech każdy z tych telefonów co wymieniłem można kupić po około 450 euro. Obejrzałem trochę filmów na YouTube i zwariowałem.

S8 fajny sprzęt pod każdym względem, poza bateria. Mate 10 pro i p20 porównywalne telefony. Honor 10 to trochę słabsza wersja mate i p20, choć dalej mocny sprzęt za 100 euro mniej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...