Skocz do zawartości

Zalman Z3 PLUS USB 3.0 czy Zalman Z1 NEO czarna z oknem USB 3.0


Recommended Posts

Witam chce kupić nową obudowę i zastanawiam się która jest lepsza Zalman Z3 PLUS USB 3.0 z zainstalowanymi wentylatorami 1 x 120mm (przód)

1 x 120mm (tył)   2 x 120mm (góra) czy     Zalman Z1 NEO czarna z oknem USB 3.0  z zamontowanymi w ten sposób wentylatorami 2 x 120mm (przód) 1 x 120mm (tył) .  Posiadam karte gtx 1050 4gb  ti i płyte głowną Aspire xc 705

 

Link to post
Share on other sites
W cenie Zalmana można mieś np. taką Phanteks Eclipse P400 https://allegro.pl/obudowa-phanteks-eclipse-p400-czarna-okno-i7492506451.html

 

lub GENESIS Irid 300 z hartowanymi panelami (szkło) oraz 4x wentyl Led https://allegro.pl/obudowa-genesis-irid-300-czarna-okno-i7492528433.html

 

ps. miałem Z3+ i jakoś już bym do niej nie wrócił,kiepsko z kablami (brak piwniczki) wentyle 

po jakimś czasie słyszalne (terkot) jak już to ewentualnie coś od SilentiumPC.

Link to post
Share on other sites

Witam chce kupić nową obudowę i zastanawiam się która jest lepsza Zalman Z3 PLUS USB 3.0 z zainstalowanymi wentylatorami 1 x 120mm (przód)

1 x 120mm (tył)   2 x 120mm (góra) czy     Zalman Z1 NEO czarna z oknem USB 3.0  z zamontowanymi w ten sposób wentylatorami 2 x 120mm (przód) 1 x 120mm (tył) .  Posiadam karte gtx 1050 4gb  ti i płyte głowną Aspire xc 705

 

 

Ja mam obudowę ZALMAN Z1 NEO od 2 lat i bardzo sobie chwalę. Wentylatory cichutkie, w razie czego łatwo wyczyścić. No minusów nie mogę znaleźć :) A poza tym podświetlenie ich daje fajny efekt wiru.

Edytowane przez Flaorath
Link to post
Share on other sites

Sam posiadam Zalmana Z3 plus i będę go zmieniał na niewiele droższą(230zł) aktualnie obudowę SilentiumPC Armis AR3 TG-RGB. Głównymi wadami zalmana jest to ze strasznie zbiera się kurz na filtrach z tej gąbki i ciężko to wyczyścić plus boczne okno(dosyć małe) jest z plastiku i odnoszę wrażenie że rysuje się od samego patrzenia na nie. Z plusow to to ze ma 4 wentylatory ale myślę ze twojemu gtxowi raczej nie będzie gorąco. Poza tym wentylatory lepszej jakości można kupić już za 15 zł jeśli nie mniej. Z plusow armisa to zdecydowanie piwnica na zasilacz, rgb, szkło hartowane plus panel przedni, w który można ustawić odpowiednio na górze lub na dole w zależności od preferencji. Prawie zapomniałem o wbudowanym kontrolerze rgb i wiatraków w obudowę :)

Edytowane przez RaFilez
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...