Skocz do zawartości

Recommended Posts

Propozycje:

MSI 870A-G54 - mam i jestem zadowolony:) (przydało by się chłodzenie na sekcji zasilania oraz lepsze chłodzenie chipset-u)

lub możesz wybrać wyższy model.

Największym plusem - jak dla mnie - na chwilę obcną jest to, że MSI potwierdziło możliwość obsługi Bulldozer-a po aktualizacji Biosu dla większości modeli (w/w model jest na tej liście) , w odróżnieniu od ASUS-a który potwierdził taką możliwość tylko na "topowych" modelach.

 

Dodam, że jest to moja pierwsza płyta od MSI (wcześniej Gigabyte, ASUS)

Największe plusy:

-cena/jakość (kupiłem ja za 295 zł - gral.pl)

-bezproblemowe odblokowanie mojego X2 (teraz X4)

-USB 3.0

-obsługa procesorów X6

Link to post
Share on other sites

Trudno mi powiedzieć, ja "kręciłem" swojego procka tylko do 3.5

Z jednej strony płyta ma różne "ustrojstwa" do OC z drugiej strony nie ma chłodzenia na sekcji zasilania.

Jak patrzę na twoją płytę to chyba nie ma sensu jej zmieniać na to MSI (jadnak jak byś chciał kupić Bulldozer-a :o )

Już chyba lepiej AsRock 890GX Extreme4

Link to post
Share on other sites

A jak tam jest z OC procka bo lubie sie bawić mam nową płyte ASUS M4N75TD zalezało mi na SLI bo trudno dorwać płyte na AMD i SLI wiec płyka juz jest, z mojego X4 955 zrobiłem bez problemu na 4GHz nawet bez ruszania napieć, a jak jest w tym MSI ?.

bez ruszania napiec 4.0 Ghz?! Dawaj Screena :o

Link to post
Share on other sites

No tak moja płytka jest dobra jestem zadowolony i to bardzo, i zawsze byłem z nforce i z nvidią i naszło mnie wyprubować coś nowszego od AMD. Ale szybko zmieniasz zdanie traz ASROCK bardzo ciekawa płyta juz w sumie byłem napalony na MSI. :o

Bo wcześniej nie wiedziałem co posiadasz...

Co do As-a/strona producenta:

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?M ... %20Deluxe5

Link to post
Share on other sites

No obadam jak kompa resetne na HW mam CPU Thermal Design Power(TDP) 124.4 W i ustawiłem spowrotem CPU Current:3199.9 MHz = 16.00 x 200.0 MHz @ 1.4000 V a Evetest CPU VID 1.2000 V a w ustawieniach everest bios CPU Voltage 1.4000 V sam juz nic nie wiem zaczarowana płyta.

 

Czy ktoś jeszcze mi coś doradzi?

Link to post
Share on other sites

W razie czego to tutaj jest lista płyt MSI i Gigabyte które będą obsługiwały nowe Bulldozery - http://www.purepc.pl/sprzet_pc/plyty_gl ... ry_amd_am3 oczywiście wspomniana MSI 870A-G54 też jest na liście, w sumie to udana płyta i niedroga.

 

Lista płyt MSI jest niepełna ;)

 

Tutaj jest pełna: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/MSI ... 34159.html

:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...