Skocz do zawartości

Komputer do gier do 3500 tyś.


Recommended Posts

Witam ostatnio korzystając z pomocy tego forum złożyłem sobie PC i jestem bardzo z niego zadowolony i mam ponowną prośbę i pomoc , mojemu chrześniakowi padł komputer prawdopodobnie płyta główna niektóre kondensatory były bardzo spuchnięte dlatego tak twierdze , i ze względu że to już stary komputer około 8 lat  chciałbym złożyć mu nowy .

 

Budżet którym dysponuje to 3500 tyś

 

z tego co widziałem najbardziej wymagająca grę to ma - farming simulator

monitor Lg 21 cal  jest 

ze starego komputera chce wykorzystać dysk twardy jako  drugi na rózne pliki itd.

 graczem nie jest wymagającym więć myślę że budżet powinien wystarczyć 

Edytowane przez robert190880
Link to post
Share on other sites

Procesor: Intel Core i5-8400 /2.8GHz | Płyta Główna: AsRock B360M Pro4 | Pamięć RAM: GoodRam 8GB (2x4GB) 2666MHz CL16 Iridium X (black)  | Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB  SSD: GoodRam Iridium PRO 240GB | Zasilacz: bequiet! PurePower 10 400W | Obudowa:  SilentiumPC Armis AR3

 

3443 zł.

 

CPU na sześciu mocnych rdzeniach, płyta na B360 z RAM'em w dual channel, karta z przyzwoitym układem chłodzenia, SSD na kościach MLC z 5-letnią gwarancją, cichy zasilacz na przetwornicy DC-DC.

Opcjonalnie można dać chłodzenie na procesor dla lepszej kultury pracy SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024

 

 

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Procesor: AMD Ryzen 5 2600 /3.4GHz, AM4, BOX/ | Płyta Główna: MSI B350 PC Mate /AMD B350 | Pamięć RAM: Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper | Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB  SSD: GoodRam Iridium PRO 240GB | Zasilacz: bequiet! PurePower 10 400W | Obudowa:  SilentiumPC Armis AR3

 

3453 zł.

 

Wiedz że Ryzen wypada gorzej w grach (po OC jest więcej wart), a Intel nie ma tutaj martwej podstawki w przyszłości będzie można wrzucić mocniejsze procesory. 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...