Skocz do zawartości

Bulletstorm multi?


Recommended Posts

moim zdaniem nie warto placic 100 zl. lepiej poszukac klucza na allegro za polowe ceny.

co do multi to nie ma rozgrywki vs inni gracze tylko vs cpu. kto zdobedzie najwiecej punktow wygrywa.

Link to post
Share on other sites

dokładnie...kup sobie klucz na allegro za pół ceny. A potem licz na farta że ci go nie zbanują, bo tak bardzo często się dzieje. Kumpel kupił do BC2 i po miechu dostał ban bo klucz z nielegalnego źródła. Kradną karty kredytowe, a potem sprzedają nielegalne klucze...nie polecam ;)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi.

Bardzo cieszę się, że poruszyliście temat kluczy z allegro. Osobiście kupiłem w styczniu klucz do Bad Company 2 na allegro za 49 zł. Sprzedawca miał ponad 60 sprzedaży, super ok wszystko wypas, źródło pewne io wogóle. Po miesiącu musiałem zrobić formata. Wchodzę na konto EA i informacja, że nie powiązano żadnej gry. Wpisuję klucz i co: klucz jest w użyciu. Du** blada :o

Piszę do EA, a oni proszą mnie o zdjęcie klucza z książeczki i paragonu...

Nie mam zaufania do kluczy. Kupiłem wersję pudełkową starcrafta 2 i crysisa 2 i nie żałuję pieniędzy. Mam przynajmniej swięty spokój. No dobra, na crysisa trochę żałuję :evil:

Jak silnik - to spalinowy, jak piwo - to żywiec, jak dziewczyna - to ta sama, jak gra - to pudełkowa z folią itp...

Stąd moje zapytanie o multi, pudełkowy bulletstorm kosztuje 129 zł. Jeśli ktoś posiada tą grę, niech się nie krępuje wypowiedzieć.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Bo się kupuje z zaufanych źródeł i z zabezpieczeniem w postaci skanu...

Tylko że mało prawdopodobne że za pół ceny...poza tym skana to chyba nie trudno podrobić

 

Ja tam wole mieć pudełko z grą :evil:

Kupiłem bulletstorma w Saturnie za 119 i zawsze tam kupuje bo jest o te 2dychy taniej niż np w Empiku. W przypadku Crysisa2 aż 3dychy....

Jakoś wersje elektroniczne mnie nie kręcą...

a ten kolo co sprzedał mojemu kumplowi klucza dawał gwar 1miech. Już ma trochę negatywów i go pewnie już podali na policje :o

Także drodzy bracia i siostry warto kupować wersje pudełkowe :lol:

Link to post
Share on other sites

juz nie siejcie paniki. jest paru allegrowiczow u ktorych kupuje sie klucze, konta na allegro maja od kilku lat, czesto to firmy zajmujace sie sprzedaza gier i nie ma problemow. sprzedaz elektroniczna to najnormalniejsza rzecz na swiecie, a ja nie lubie zbierac pudelek.

Link to post
Share on other sites

Piszę do EA, a oni proszą mnie o zdjęcie klucza z książeczki i paragonu...

Za pewne komunikowałeś się z polskim oddziałem. Na przyszłość zawsze w przypadku problemów z kluczem zadaj pytanie na support.ea.com/chat. Maksymalnie 10 minut czekania na gościa z obsługi klienta, 5 minut dialogu, i nowy klucz. Przygotuj jedynie plik ze skanem. Nie musisz mieć pudełka, płyty, czy książeczki.

 

Wg polskiego EA sprzedaż na Allegro nie jest "licencjonowana". Oczywiście nie jest to prawdą.

 

Skąd się biorą niskie ceny? Kup 300 par skarpetek na bazarze. Na pewno dostaniesz duży upust. Plus policz sobie ilość dłoni przez które musi przejść pudełko z grą. Każda z par rąk musi otrzymać pieniążki za swoją pracę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...