Skocz do zawartości

Wymiana ekranu w sgs6 czy nowy telefon za ~1k PLN?


Recommended Posts

Hejka, miałem od 2016  samsunga s6 32gb golden wersje. Niestety ekran mi się zbił. Jest to trochę zabawna historia, bo gdy karmiłem psa to położyłem telefon na blacie z podłączonymi słuchawkami, schylając się do psa pociągnąłem telefon który upadł na płytki z wysokości około 1m i jakoś niefortunnie musiał upaść bo oprócz szkła hartowanego poszedł również ekran amoledowy

ale wracaj do głównego wątku to jak wiadomo koszt naprawy ekranu to jakieś 500-600 zl, sam telefon warty jest max 800. Tak więc, pojawia się dylemat czy wydać na naprawę te parę stówek czy dołożyć i za powiedzmy około 1000zl kupić jakiś nowy fon (i sprzedać ten ze zbitym ekranem. Ktoś kupuje takie rozbite w ogolę?)

pytanie do was czy lepiej wymienić czy kupić nowy. Nie jestem fanem chińczyków, ale myślę ze lata niepewności minęły i już czas przesiąść się na xiaomi - chyba ze macie inne opinie. Napiszcie w ankiecie odpowiedzi czy wymieniać szybkę czy wybrać z moich propozycji coś, są to:

  • Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB czarny
  • Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64GB Czarny
  • Xiaomi Mi A1 64GB Czarny (tutaj mógłbym ew. poczekać na mi A2)
  • Honor 9 Lite Dual Sim 3/32GB czarny
  • Huawei P Smart Dual SIM Czarny
  • Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Czarny

Zalezy mi przede wszystkich na aparacie, później bateria i dopiero bebechy (32 czy 64 ma małe znaczenie, w s6 miałam 32gb i nigdy nie przepełniłem pamięci). To samo z prockiem i ramem, nie zauważyłem zacięć typowych czy używaniu. W gry mało grałem więc benchmark był słaby z mojej strony XD może dlatego tak dobrze chodził to teraz. Jeszcze pytanie teoretyczne jeżeli zdecydowałbym się  na naprawę ekranu to ile sgs6 będzie mi stanie służyć, parę lat? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...