Skocz do zawartości

gtx 460 vs gtx 560


Recommended Posts

@jenek:

250zł. Hmm, chłodzenie na 560 będzie wydajniejsze (to znana już konstrukcja i sprawdzona). O cyklone nie mam zdania - nie widziałem w działaniu na żywo. Poza tym 560, to taki odblokowany 460, a zarazem wydajniejszy. Myślę, że warto (zgadzam się z Pajączkiem). Poszukaj jeszcze w sieci, może da się coś zrobić z tą ceną jeszcze ^^

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Posiadam MSI GTX460 Cyclone - chłodzenie jest "genialne", bez problemu sobie radzi nawet po OC. Do tego jest bardzo Ciche. Obecnie w Idle temperatura nie przekracza 28st a "budę" mam z niższej półki z dwoma wentylatorami - przy tym ten co wyciąga to jakiś "shit" hałaśliwy:))

 

Jak bym kupował teraz - to wziąłbym 560 - oczywiście od MSI;) Zgadzam się z Spider-man-em:)

Link to post
Share on other sites

560-tka ma podobno niezły potencjał OC:) Jak dobrze poszukasz to na b-marku było troszkę o tym. Zresztą porównaj karty w komparatorze GPU na b-mark-u. Przekonasz się że różnica ceny jest uzasadniona - tak jak napisał Igoruss

Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... 12983.html

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... 12975.html

http://www.tomshardware.co.uk/nvidia-ge ... 102-6.html

jak zwykle na benchmarku jak ktos robi testy nowej karty to podkręci ją i pokazuje jak to skacze do góry w rankingu ale już nie wysili się i nie pokaże że 460 też genialnie się kręci (o innych kartach też zapomnieli) mam gtx 460 768mb cyclone i karta jest genialna cicha chłodna i to OC wczoraj poszła 905 na rdzeniu:)

podaj jeszcze w jakiej grasz rozdzielczości i resztę sprzętu bo może się okazać że lepiej będzie wziąć np 460 i resztę kasy dołozyć do nowego procka

gtx 460 to moja druga karta od msi (wcześniej miałem gts 250 twin frozen) i jakość wykonania nie budzi żadnych zastrzeżeń a chłodzenia mają genialne u mnie wentyl jest ustawiony cały czas na 50% jest cicho i temp nie przekracza 60 stopni podczas grania

jakbyś miał 4 rdzenie to bierz 560ti:)

tylko nie wiem czy chłopaki nie przesadzili z tą 30% przewagą nad 460:)

Link to post
Share on other sites

Grzebiąc w zakamarkach pamięci wnioskuję, że 560 TI jest najciekawszą kartą NV od czasów Riva 128... Wydajność w aplikacjach rozrywkowych(gry) dorównuje najnowszej Quadro, choć przeznaczenie obu jest zupełnie inne.

460 było wydarzeniem, jednak 560 to produkt wart każdego $.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...