Skocz do zawartości

Smartfon max 1200 zł


Recommended Posts

Cześć, zamierzam kupić nowy telefon do kwoty około 1200 zł. Mam kilka na oku i w sumie prosiłbym o porównanie i pomoc w wyborze - co bardziej warto/nie warto. Nowe propozycje mile widziane. Na wstępnie chciałbym zastrzec, że odpadają wszystkie Xiaomi oraz te budżetowe wersje Huawei typu Lite itp. Posiadam P8 Lite i telefonu nie da się używać. 

 

Wymaganie co do nowego:

- ekran maksymalnie 5,5 cala

- dość dobra wydajność i komfort pracy (odbieranie mail, messenger itp)

- w miarę dobre audio

- w miarę możliwości dość czysty Android

- bateria przy normalnym użytkowaniu minimum 1 dzień

- ogólne dobre wykonanie telefonu

- no i na końcu efekt wizualny

 

Aparat/nagrywanie filmów nie jest aż takie ważne.

 

Moje propozycje:

- Motorola Moto G6 (ekran przekracza wymagania, ale biorę pod uwagę z racji dobrych doświadczeń z motorolą no i oczywiście czyściutki Android)

- Samsung Galaxy A5 2017

- Asus Zenfone 3 ZE520KL

- Motorola Moto Z

- Motorola Moto G5S Plus

- Nokia 6.1

- Honor 8 - jak wygląda tutaj sprawa z softem? Jest coś podobnego do tej tragicznej nakładki EMUI z Huawei'a?

- Motorola Moto X4

- Asus Zenfone Max Plus M1

 

Liczę na pomoc, bo kompletnie nie mogę zdecydować - czy wziąć coś tańszego około 1000 zł czy warto dorzucić na coś innego te 200 zł.

Link to post
Share on other sites

LG G6 ;) ma ekran 18:9 więc przy 5,7' trzyma się jak zwykły telefon max 5,3' :)

Chyba nie ten budżet :) :) :)

 

@Sonic88 Myślałem nad S7, ale za 1100 nowego ze sklepu? Nie sądzę, jeśli już to komisy i z "drugiej ręki, łatwo się naciąć przy tym.

Edytowane przez Ryki6
Link to post
Share on other sites

Play ostatnio robi wyprzedarz S7 dając 2 w cenie jednego i ludzie je odsprzedaja na potegę sam kupiłem miesiąc temu takiego za dokładnie 1100zł a tydzień temu wgrałem oficjalny soft samsunga z androidem 8.0 :) w play nie ma rat na telefony więc nie ma obaw o zablokowanie telefonu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...