Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema, od jakiegoś czasu nie mogę wejść na peb.pl ;/. Czyściłem cache, historie, FW nie blokuje, w host nie ma wpisanego peb.pl, czyściłem też CCleaner, nie działa na chrome/explorer na innych nie sprawdzałem, wirusów nie ma (Antywir nod32). U kumpli działa natomiast u mnie nie... Cóż mam począć? ^^

Link to post
Share on other sites

Dostawca nie blokuje, ani mnie nie zablokowali na stronie, bo podłączyłem się pod neta u kumpla i to samo się dzieje. Gdzie jeszcze można poblokować strony? choć szczerze wątpię że ktoś mi mógł zablokować bo wszelkich konfiguracji ja dokonuje. Hmm nie wiem co może być. Ale gdy wchodzę w "cached copy" (bo się wyświetla taka opcja) to można wejść aby na główną

Link to post
Share on other sites

rozumiem, że podłączyłeś się u kumpla swoim komputerem? więc może jakąś złośliwą infekcję masz, która blokuje wybrane strony? A może ktoś inny kto używał twojego kompa zrobił ci psikusa.

Na początek sprawdź plik hosts (znajdziesz go w c:\WINDOWS\system32\drivers\etc)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

rozumiem, że podłączyłeś się u kumpla swoim komputerem? więc może jakąś złośliwą infekcję masz, która blokuje wybrane strony? A może ktoś inny kto używał twojego kompa zrobił ci psikusa.

Na początek sprawdź plik hosts (znajdziesz go w c:\WINDOWS\system32\drivers\etc)

Przeczytaj początek, żadnych wirów nie ma. Plik hosts czysty (pierwsze co, to tam sprawdzałem). Sorry że nie odpisywałem, problem nadal jest. Formata robił nie będę, trzeba to jakoś inaczej obejść
Link to post
Share on other sites

Sprawdź za pomocą innych przeglądarek (ie, firefox albo opera w wersji portable).

zmień dns-y na googlowskie (8.8.8.8 i 8.8.4.4).

wyczyść cache dns (w cmd wpisz ipconfig /flushdns)

sprawdź na innym systemie na tym komputerze (choćby odpal ubuntu z live cd), będziesz miał pewność że to system.

Możesz też powyłączać zapory, jeśli masz włączone.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...