Skocz do zawartości

Problem z Counter Strike Global Offensive


Recommended Posts

Witam , mam proble z ilością klatek na sekundę w grze podanej w tytule. Chodzi mi o to iż na laptopie z procesorem intel Core i3-3110M tytuł działał na mapie de_mirage w klatkażu od 27 do 40 klatek.

Laptop ma zintegrowaną grafikę

I 4gb ram w jednej kości ddr3 1333mhz

 

 

Na komputerze stacjonarnym z procesorem Amd phenom II x6 1075t i kartą graficzną Amd Radeon r9 270 w wersji 2GB Vram i 10 GB Ram Cs chodzi w 27 klatkach niezależnie od mapy , w konsoli mam ustawione maksymalne Fps na 300.

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

To laptop. Karta integra. Szału nie będzie. Druga sprawa to wysokie temperatury w końcu laptop. TO nie stacjonarka że będzie zawsze stałe 60fps.

 

Jak bym sprawdził ilość pamięci ram ppm mój komputer->właściwości, oraz jej użycie w czasie gry. CZy wszystkie 6 rdzeni jest włączonych w biosie?

Edytowane przez Damian47akaQcu
Link to post
Share on other sites

w kompie z AMD możliwe, że masz włączoną funkcje CHILL lub kontrole szybkości klatek(FRTC). Na dwa sposoby można, to wyłączyć wchodząc w ustawienia sterownika karty randeon(tray) lub alt+r (overlay) i tam masz FRTC powinno być wyłączone lub ustawione na 300 fps i CHILL, które powinno być off.

 

PS. te funkcje mogą być włączone globalnie, jak również przypisane do każdej gry oddzielnie (profile).

Edytowane przez tazik21
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...