Skocz do zawartości

[MULTI] Anthem


Recommended Posts

Anthem

 

Gra od Bioware
Aż dziw że nie doczekała się jeszcze swojego tematu

Mały zarys fabuły z GOL-a

 

Gra przenosi nas na odległą planetę, gdzie ludzkości przed wielkimi bestiami broni gigantyczny mur. Gracze wcielają się w tzw. wolnych strzelców, czyli śmiałków wyposażonych w pancerze wspomagane klasy Javelin. Tylko oni są w stanie stawić czoła nie tylko agresywnej faunie obcego świata, ale również bezwzględnej rasie inteligentnych istot znanych jako Scars.
 

 

 

Premiera: 22 lutego 2019r.

Platformy: PCPS4XO

 

 

 

Wszelkie newsy:
https://www.eurogamer.pl/games/anthem/

https://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=19766

https://www.gram.pl/tag/anthem.shtml

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Grałem w Demo, trochę zamieszanie ale może to ja a nie gra, irytuje fakt, że jeśli polecisz za dalego wraca Cię do obszaru misji.

Co naważniesze, na myszce nie da się w to grać (tym bardziej latać), z padem jest znacznie lepiej. Szkoda, że na konsoli ta gra działa w 20 paru fps.

Link to post
Share on other sites

Open demo działało na PS4 Pro bardzo stabilnie i nieźle. Na PC sterowanie myszką podczas lotu jest w miare ok jeśli zmniejszy się znacznie czułość.

 

Tak czy siak, mam poważne obawy co do tej gry. Nie wiem, chyba nie jest dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Ja z kolei ze sterowaniem nie miałem żadnego problemu, ale wyrzucanie gry do pulpitu po każdej ukończonej misji było nieco irytujące. Oczywiście jestem świadom, że była to wersja demonstracyjna, która może nie być doskonała. Czy gra mnie porwała ? Z jakiejś przyczyny nie. Jak w dostępie dadzą 10 godzinek do ogrania to spróbuję się temu bliżej przyjrzeć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dalej losowo wywala, po skończonej misji siedzisz w kuźni poustawiasz sobie wszystko i nagle bach pulpit bez przyczyny i brak zapisu. Gra jest dobra ale jeszcze cała w dziurach ;(


edit:

Ostatnio były dwa update jest teraz dobrze, gra przednia ale jakoś widzę nie cieszy się na forum popularnością, chociaż mam paru znajomych na origin tu z forum co widzę ze grają :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

O co chodzi z tym całym Anthem. Mam grę w Origin Access, ale przy wczytywaniu gry wyskakuje komunikat, że utracono połączenie z serwerami. I tak od wczoraj. Wywala mnie do ekranu startowego i mogę się tylko opcjami pobawić. Połączenie internetowe mam sprawne i stabilne. Inne gry od EA działają bez problemu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...