Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Piszę odnośnie komputera który złożyłem na morelach i do końca nie jestem pewien co do zasilacza i płyty głównej czy coś nie spaprałem.

Byłbym wdzięczny za udzielenie paru rad i w razie czego podania co błędne i na co wymienić.

Oczywiście komputr będzie głównie do gier, ale także do dużych projektów w PS.

 

Tutaj daję linka do koszyka na morelach.

 

https://www.morele.net/inventory/info/fb29e452/

Link to post
Share on other sites

Do gier typu ARK, 7 days to die, Wiedzmin 3, a także do metro exodus który ma być w tym roku i do fallouta 76.

 

Od intela chcę się trzymać jak na razie z dala, a tutaj głównie chciałbym się dowiedzieć czy ten zestaw który złożyłem będzie dobry w oparciu o płytę i zasilacz ponieważ z amd miałem mało styczności, a do ryzena bardziej się przekonałem patrząc także na możliwości streamingu.

Link to post
Share on other sites

 

 

a do ryzena bardziej się przekonałem patrząc także na możliwości streamingu.

 

Ryzen będzie słabszy zarówno w grach jak i w pracy w PS. Twoje pieniądze, Twój wybór.

To co masz jest ok. Dlaczego jednak 1600X a nie Ryzen 2600 ? Brak dysku SSD trochę tutaj boli. Może na start 8 GB DDR4 + IRDM Pro Gen2 240 GB ?

Link to post
Share on other sites

Ryzen będzie słabszy zarówno w grach jak i w pracy w PS. Twoje pieniądze, Twój wybór.

To co masz jest ok. Dlaczego jednak 1600X a nie Ryzen 2600 ? Brak dysku SSD trochę tutaj boli. Może na start 8 GB DDR4 + IRDM Pro Gen2 240 GB ?

 

Słuszne spostrzeżenie :) Tak jak wspomniałem na ryzenach się zbytnio nie znam ponieważ zawsze siedziałem na intelach, ale postanowiłem odkryć możliwości tego procka. Jeśli chodzi o ssd to nie dodawałem ponieważ mam w domu jeden zakupiony 500gb z którego nie miałem nawet okazji skorzystać ponieważ dostałem 350gb wcześniej na urodziny od współpracowników, a ten zamówiony przyszedł 3 dni później, dlatego nie dodałem do koszyka dysku ssd, jeśli chodzi o ram to możliwe że za dużo, ale moim zdaniem lepiej mieć na zapas niż później narzekać na braki :D. Apropo ryzena 2600 mógłbyś wytłumaczyć dlaczego on ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...